Wigilia Miejska w Płotach

  • 17.12.2018, 22:55 (aktualizacja 31.12.2019, 23:18)
  • str
Wigilia Miejska w Płotach
W sobotę 15 grudnia na zamkniętej dla ruchu ulicy Jedności Narodowej w Płotach odbyła się Miejska Wigilia w Płotach. Wigilijne spotkanie mieszkańców Gminy Płoty to już tradycja ale miejsce - ul. Jedności Narodowej to nowa propozycja, zdania jak zwykle są podzielone, zwolennicy tradycyjnych rozwiązań obstają że "przed Ratuszem" było lepiej - generalnie to nowe rozwiązanie podobało się bardziej.

Już od godziny 12 tej wzdłuż ulicy Jedności Narodowej "rozstawiły się' stoiska Bożonarodzeniowego Kiermaszu, od godziny 15.00 z udziałem burmistrza Radosława Mackiewicza, przewodniczącej Rady Miejskiej Iwony Taśmińskiej i ks. proboszcza Ryszarda Szymanika  rozpoczęło się wspólne kolędowanie a na scenie zaprezentowali się uczniowie szkół z gminy Płoty oraz dzieci z zespołu z MGOKiS.

W przewie między występami odbyło się wręczenie nagród laureatom bożonarodzeniowego konkursu plastycznego. ok. godziny siedemnastej pojawił się wyczekiwany przez dzieci święty Mikołaj w towarzystwie urodziwych asystentek obdarowując najmłodszych świątecznymi słodyczami.

Jak na wigilijne spotkanie przystało nie mogło zabraknąć wzajemnie składanych sobie życzeń - najczęściej - zdrowia i pomyślności oraz bogatego zestawu wigilijnych potraw wśród których królowały oczywiście pierogi.

Zapraszam do fotogalerii...

 

str

Zdjęcia (84)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe