Nowogard - Zaproszenie na Kiermasz Bożonarodzeniowy

  • 14.12.2018, 14:04
  • Małgorzata Kępniak.
Nowogard - Zaproszenie na Kiermasz Bożonarodzeniowy
Podobnie jak rok temu, Robert Czapla Burmistrz Nowogardu zaprasza serdecznie wszystkich zainteresowanych, a w szczególności przedsiębiorców, twórców ludowych, rękodzielników, rzemieślników, artystów oraz firmy i instytucje do wzięcia udziału i skorzystania z możliwości prezentacji oraz sprzedaży swoich wyrobów podczas Kiermaszu Bożonarodzeniowego.

Będzie on organizowany w dniach 02 - 23 grudnia 2018 roku na Placu Wolności. Wystawcy chcący wziąć udział w Jarmarku, będą mieli zapewnioną bezpłatną powierzchnię handlową oraz dostęp do energii elektrycznej.

Mamy nadzieję, że Kiermasz Bożonarodzeniowy wpisze się z czasem w tradycję naszego miasta
i będzie cieszył się ogromną popularnością. W końcu gdzie, jak nie wśród dziesiątków kolorowych straganów, szukać oryginalnych drobiazgów na prezent, ozdób choinkowych czy smakołyków
na świąteczny stół. Liczymy na to, że z czasem, oprócz stałych ekspozycji, dojdą dodatkowe atrakcje takie jak: koncerty kolęd, muzyki popularnej, parady uliczne, a przede wszystkim wizyta Świętego Mikołaja.

Rejestracja stoisk już ruszyła. Karty zgłoszeniowe można składać drogą elektroniczną e-mail: [email protected] lub osobiście w Urzędzie Miejskim pokój nr 207.

Więcej informacji dotyczących Kiermaszu można uzyskać w Urzędzie Miejskim (pokój nr 207) lub telefoniczne pod nr. 91 39 26 227 - Małgorzata Kępniak.

Małgorzata Kępniak.
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe