Sukces „Miłosza” w Toruniu

  • 12.12.2018, 22:04 (aktualizacja 14.12.2018, 10:50)
  • ZSP im Miłosza
Sukces „Miłosza” w Toruniu
Na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu w dniu 5 grudnia br. został przeprowadzony XIX Ogólnopolski Konkurs Wiedzy z Rachunkowości dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. W Konkursie, którego celem było uhonorowanie i promocja uczniów zainteresowanych rachunkowością i mających rozległą wiedzę w tej dziedzinie udział wzięło 92 uczniów

ZSP im. Czesława Miłosza w Gryficach reprezentowali uczniowie klasy czwartej Technikum Ekonomicznego: Sandra Kleczkowska, Emilia Pierzchała, Aleksandra Załoga, Weronika Grudkowska, Dariusz Pyzia, Michał Maczyszyn.
Do drugiego etapu zakwalifikowało się 18 finalistów, wśród których znalazł się Michał Maczyszyn.

Cieszymy się z sukcesu Michała. Gratulujemy wszystkim uczniom rozległej wiedzy z rachunkowości i życzymy dalszych sukcesów.
Z uczeniami pracowały: Krystyna Gródecka i Barbara Podgórska

ZSP im Miłosza

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe