II Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej Trampkarzy o Puchar Burmistrza Gminy Płoty za nami

  • 10.12.2018, 21:35
  • Grzegorz Ratajczyk
II Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej Trampkarzy o Puchar Burmistrza Gminy Płoty za nami
8 grudnia 2018 r. to data, rozegrania II Mikołajkowego Turniej Piłki Nożnej Trampkarzy o Puchar Burmistrza Gminy Płoty, który został rozegrany na Hali Sportowo – Widowiskowej Rega – Arena w Płotach. Sportowe rozgrywki uroczyście otworzył Prezes LKS Polonia Płoty, który wraz z Burmistrzem Radosławem Mackiewiczem powitał wszystkie zgromadzone drużyny

W zawodach udział wzięło około 80 młodych adeptów futbolu z roczników 2004/2005 i młodszych, którzy reprezentowali 8 drużyn: można powiedzieć „stali bywalcy” naszych turniejów – SPARTA GRYFICE,  POMORZANIN NOWOGARD oraz WYBRZEŻE REWALSKIE REWAL, a także zespoły, z którymi rzadziej mamy okazję rywalizować, SALOS SZCZECIN 2005, KP PRZECŁAW i BŁĘKIT PNIEWO. Ponadto nasi trenerzy wystawili do rozgrywek 2 zespoły LKS POLINIA PŁOTY. Miło nam poinformować, że, spośród tych wszystkich drużyn, zwycięzcą II Mikołajkowego Turniej Piłki Nożnej Trampkarzy o Puchar Burmistrza Gminy Płoty została drużyna WYBRZEŻE REWALSKIE REWAL. Nasze zespoły solidarnie zagrały o miejsca 5 i 6.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA.

1.            LKS Wybrzeże Rewalskie Rewal

2.            SALOS Szczecin 2005

3.            LKS Pomorzanin Nowogard

4.            KP Przecław

5.            LKS Polonia II Płoty

6.            LKS Polonia I Płoty

7.            MKS Sparta Gryfice

8.            GKS Błękit Pniewo

 

WYRÓŻNIENIA INDYWIDUALNE TURNIEJU

Najlepszy strzelec – Piotkiewicz Oskar z LKS Wybrzeże Rewalskie Rewal

Najlepszy bramkarz – Dworzyński Hubert z SALOS Szczecin 2005

Najlepszy zawodnik – Żóralski Jakub z LKS Pomorzanin Nowogard

Zawodnicy otrzymali okolicznościowe statuetki i nagrody indywidualne.

 

ZAPRASZAM WSZYSTKICH ZA ROK... a pięć drużyn już zadeklarowało swój udział w II Turnieju im. W. Klusarczyka ,,Ferie Cap 2019” rocznika 2006 i młodsi, który odbędzie się 26 stycznia 2019 roku.

Puchary dla uczestników turnieju a także indywidualne wyróżnienia wręczali Pan Radosław Mackiewicz Burmistrz Gminy Płoty i Przewodnicząca Komisji Oświaty, Kultury, Zdrowia, Opieki Społecznej i Kultury Fizycznej Pani Anna Bugzel.

Zarząd LKS Polonia Płoty , korzystając z okazji, składa serdeczne podziękowania kończącemu kadencję Przewodniczącemu Komisji Oświaty, Kultury, Zdrowia, Opieki Społecznej i Kultury Fizycznej Panu Marcinowi Makowieckiemu. Jesteśmy  bardzo wdzięczni za Pana wkład w krzewienie kultury fizycznej, za cementowanie więzi społecznych, za to że działałeś z pasją, dzięki której młodzież chętnie się angażuje w sport i osiąga ogromne sukcesy. Istnienie klubów przynosi ogromne korzyści, bez takich ludzi jak ty nie wiele by się działo w sporcie na terenie gminy Płoty. DZIĘKUJEMY !!!

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim zespołom za udział oraz sportową rywalizację. Rodzicom i kibicom za wspieranie młodych piłkarzy. Mamy nadzieję, że każdy przeżył fajną przygodę podczas tego turnieju i dzięki temu za parę lat będzie co wspominać! Dziękujemy!

Grzegorz Ratajczyk

Zdjęcia (39)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe