W Płotach rozbłysła świąteczna choinka

  • 06.12.2018, 14:35
  • str
W Płotach rozbłysła świąteczna choinka
Przed południem w czwartek 6 grudnia burmistrz Płotów zaprosił najmłodszych mieszkańców – przedszkolaków i pierwszoklasistów ze szkół podstawowych na świąteczno-mikołajkową uroczystość.

Spotkanie na placu przed Urzędem Miejskim rozpoczęło się zapaleniem świateł na dużej nowoczesnej choince świątecznej. Następnie Św. Mikołaj ze swoimi asystentami oraz burmistrz obdarowali maluchy słodkimi prezentami.

Spotkanie przy choince to także okazja do zrobienia sobie okolicznościowych fotografii. A jest do tego specyficzna okazja. Nowy burmistrz Płotów zmienił trochę formułę świątecznego spotkania z mieszkańcami. Zapalenie świateł i mikołajkowe spotkanie z najmłodszymi mieszkańcami to perwsza część adresowana do maluchów które ze względu na późną porę raczej nie uczestniczą w miejskiej wigilii. Sama choinka też przybrała nową – nowoczesną formę.

Wszystkich mieszkańców, natomiast burmistrz w raz z Radą Miejską zapraszają na sobotę 15 grudnia na ulicę Jedności Narodowej gdzie odbędą się występy artystyczne, kiermasze i inne atrakcje Wigilii Miejskiej w Płotach – początek g. 17.00.

Zapraszamy…

str

Zdjęcia (12)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Junior
Junior 07.12.2018, 20:11
Ekstra
Anna
Anna 06.12.2018, 15:55
Suuuper

Pozostałe