Nowy dyrektor Zakładu Usług Komunalnych w Gryficach

  • 06.12.2018, 10:40
  • str
Nowy dyrektor Zakładu Usług Komunalnych w Gryficach
Od wtorku 4 grudnia dyrektorem Zakładu Usług Komunalnych w Gryficach jest Stanisław Hołubczak.

Stanisław Hołubczak przez wiele lat pełnił funkcję sekretarza w Starostwie Powiatowym w Gryficach i do teraz przebywał na urlopie bezpłatnych w związku ze skutecznym ubieganiem się o mandat radnego Rady Powiatu i do nowej pracy przeszedł na zasadzie przeniesienia między jednostkami samorządu na wniosek burmistrza Andrzeja Szczygła.

Jako radny Rady Miejskiej w Gryficach Stanisław Hołubczak poświęcał wiele uwagi funkcjonowaniu Zakładu Usług Komunalnych. To w znacznej mierze dzięki jego inicjatywie doszło do przekształceń własnościowych które miały usprawnić działanie przedsiębiorstwa.

Zapytany o to zamierza zmienić w ZUK w najbliższym czasie nowy dyrektor stwierdził, że to za wcześnie aby o tym mówić, na pewno pewnych zmian należy się spodziewać ale najpierw musi zapoznać się ze strukturą organizacyjną zakładu, przeprowadzić rozmowy z pracownikami oraz skonsultować się  z działającymi w ZUK Związkami Zawodowymi a także uzgodnić zamierzone decyzje z burmistrzem, któremu zakład podlega.

Stanisław Hołubczak na stanowisku dyrektora Zakładu Usług Komunalnych zastąpił pełniącego dotąd tę funkcję Mirosława Tyburskiego który powróci do pracy w Urzędzie Miejskim.

str

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe