"Karkonosze zimą" w w Muzeum i Galerii "Brama"

  • 28.11.2018, 20:16
  • GDK
"Karkonosze zimą" w w Muzeum i Galerii "Brama"
Gryficki Dom Kultury zaprasza na wernisaż wystawy fotograficznej "Karkonosze zimą" autorstwa Reginy Nowotarskiej. Wernisaż odbędzie się 6 grudnia 2018 r. o godz. 17:00 w Muzeum i Galerii "Brama" w Gryficach.

Wystawa czynna: grudzień 2018 r.

Regina Nowotarska:

"Fotografią pasjonuję się od najmłodszych lat, jednak dopiero po przejściu na emeryturę znalazłam czas na rozwijanie mojego zainteresowania do tej sztuki. Początkowo należałam do Stowarzyszenia Uniwersytetu Trzeciego Wieku - Koło Foto-Video w Szczecinie. Obecnie należę do Fotoklubu Zamek w Szczecinie i jestem członkiem rzeczywistym Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej Stowarzyszenie Twórców z tytułem AFRP. Uczestniczę w wielu plenerach fotograficznych w całym kraju. Jestem laureatką licznych konkursach krajowych i międzynarodowych. Brałam udział w kilkudziesięciu wystawach zbiorowych zarówno w kraju, jak i za granicą.

Serdecznie zapraszam Państwa na moją pierwszą wystawę indywidualną "Karkonosze zimą".

Karkonosze zimą to głównie krajobrazy, które chciałabym pokazać Państwu jakie zatrzymałam w kadrze podczas wędrówek po naszych pięknych górach."

GDK

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe