Pierwsza Sesja w nowej kadencji Rady Miejskiej w Płotach

  • 23.11.2018, 23:22 (aktualizacja 27.11.2018, 23:27)
  • str
Pierwsza Sesja w nowej kadencji Rady Miejskiej w Płotach
Na czwartek 22 listopada wojewódzki komisarz wyborczy zwołał Sesję Rady Miejskiej w Płotach inaugurującą nową kadencję plotowskiego samorządu.

Sesję otworzył radny senior Jerzy Nowicki w porządku dnia znalazły się punkty związane z wręczeniem zaświadczeń o wyborze i ślubowanie nowowwybranych radnych oraz burmistrza Płotów oraz wybór Przewodniczącego Rady Miejskiej.

Po zatwierdzeniu porządku obrad i powitaniu przybyłych na Sesję radnych, pracowników urzędu i zaproszonych gości przewodniczący gminnej komisji wyborczej wręczył zaświadczenia o wyborze na radnego po czym wszyscy radni kolejno złożyli ślubowanie.

Następnie przeprowadzono w trybie tajnym wybory Przewodniczącego Rady Miejskiej. Do wyborów zgłoszono kandydatury radnych Iwony Taśmińskiej i Marcina Makowieckiego – w wyniku uzyskania wymaganej większości głosów płotowskiej Radzie Miejskiej w bieżącej kadencji przewodniczyć będzie pani Iwona Taśmińska.

Po przejęciu kierowania obradami Przewodnicząca Rady Miejskiej Iwona Taśmińska przeprowadziła ślubowanie nowego burmistrza Radosława Mackiewicza.

Gratulacje i życzenia owocnej pracy zakończyły obrady pierwszej sesji.

str

Zdjęcia (72)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Zniesmaczona
Zniesmaczona 06.12.2018, 19:38
Gratuluję Panu Burmistrzowi! Co to za Pani głaszcząca Pana Burmistrza po plecach? Bardzo nieprofesjonalne zachowanie i ta sukienka hmm
Bogusław Przybysz
Bogusław Przybysz 01.12.2018, 23:20
prawie na wszystkich fotkach nasz burmistrz jakiś smutny pozdrawiam i uśmiechu na buzi życzę!!!

Pozostałe