Miejska Biblioteka Publiczna w Nowogardzie - trzecie spotkanie z cyklu „Promocja zdrowia psychicznego”

  • 29.10.2018, 22:08
  • MBP Nowogard
Miejska Biblioteka Publiczna w Nowogardzie - trzecie spotkanie z cyklu „Promocja zdrowia psychicznego”
W sobotę 27 października 2018 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Nowogardzie odbyło się trzecie spotkanie z cyklu „Promocja zdrowia psychicznego” Stowarzyszenia Rodzin i Przyjaciół Osób Mniejszych Szans „Więź”.

Na uroczystość przybyło bardzo wielu gości, których przywitała Dyrektor Biblioteki Pani Aneta Wysoszyńska. Wśród zgromadzonych gości znajdował się również Burmistrz Nowogardu – Pan Robert Czapla, dla którego temat zdrowia, jest szczególnie ważny. Głos zabrała również Prezes Stowarzyszenia – Pani Maria Kapuścińska. Następnie przybyli goście wysłuchali wykładu psycholog Pani Anny Dłoniak pt ” Jak radzić sobie po kryzysie psychicznym”. Po wykładzie nastąpiła prezentacja wierszy Pana Mariusza Krówki, którego w tym dniu reprezentowała mama.

O godz. 17.50 przybyli goście zebrali się w holu bibliotecznym, gdzie mieściła się wystawa prac malarskich Pani Małgorzaty Krawczyk oraz fotografii artystycznej autorstwa Radosława Kwasta. Pani Małgorzata zabrała również głos. W swoim przemówieniu podziękowała za możliwość stażu w naszej Bibliotece, opowiedziała również o swojej działalności artystycznej.

Po intelektualnej uczcie przyszedł czas na ucztę dla kubków smakowych. Uczestnicy spotkań przy kawie, herbacie i smakołykach podziwiali prace Pani Małgorzaty.

Ostatnią atrakcją tego dnia był spektakl tanecznym „Maciej K”. Po zakończeniu występu przybyli goście przy kawie, herbacie i słodkościach dzielili się wzajemnie swoimi wrażeniami.

Cała uroczystość odbyła się w bardzo przyjemnej atmosferze. Zapraszamy Stowarzyszenie „Więź” w przyszłym roku ponownie do Biblioteki.

MBP Nowogard

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe