Robert Czapla - II tura wyborów - Proszę o Państwa poparcie

  • 28.10.2018, 10:22 (aktualizacja 31.10.2018 10:47)
  • Stanisław Razmus
Robert Czapla - II tura wyborów - Proszę o Państwa poparcie
W niedzielę, 21 października spotkaliśmy się przy urnach wyborczych, by oddać swój głos na kandydatów na Burmistrza Nowogardu, do Rady Miejskiej, Rady Powiatu i do Sejmiku Wojewódzkiego. Niedawny sondaż Dziennika Nowogardzkiego wskazywał, że aż około 45 procent z Państwa chce oddać na mnie swój głos. Niedzielne głosowanie potwierdzilo prognozy i wynik okazał się jeszcze wyższy, bo aż blisko 48 procent z Państwa oddało na mnie swoje głosy.

Jestem szczęśliwy wiedząc, że mi Państwo ufacie. Dziękuję za to.
Dzięki Waszemu zaangażowaniu aż dziewięciu naszych nowych radnych dostało się do Rady Miejskiej. To dzięki Państwa głosom wzmocniła się cała Rada Miejska i każdy z nas może liczyć na większą zgodę wśród radnych.
Dzięki temu, jeśli nadal zechcecie Państwo bym reprezentował Naszą Gminę jako Burmistrz Nowogard – wspólnie osiągniemy więcej dla nas wszystkich.
Chcę, by Gmina Nowogard nadal się rozwijała. Chcę wykorzystać swoje ośmioletnie doświadczenie i nadal budować stabilną, silną Gminę – nasz wspólny dom. Chcę, by młodzi mieszkańcy mogli tu znaleźć miejsca pracy a starsi mieszkańcy mieli zapewnione bezpieczeństwo i troskę o zdrowie. Chcę, by młode mamy były spokojne wiedząc, że na ich dzieci czekają miejsca w nowych przedszkolach i szkołach.

Pracuję dla Was, Drodzy Mieszkańcy już osiem lat.
Czynię to z zaangażowaniem i z sercem – tu się urodziłem i tu jest mój dom a praca, którą wykonuję codziennie wraz ze współpracownikami, służy wszystkim Mieszkańcom Gminy.

Serdecznie dziękuję, Drodzy Państwo za oddane na mnie głosy. Zabrakło tak niewiele, tylko 2 procent aby moja praca, jako burmistrza mogła trwać i byśmy nie musieli głosować ponownie. Przed nami druga tura wyborów, wyznaczona na niedzielę 4 listopada br.

Bądźmy Razem. Sukces Naszej Gminy to Nasz Wspólny Sukces.

Proszę o Państwa poparcie,

Burmistrz i kandydat na Burmistrza Nowogardu,
- Robert Czapla

 

Stanisław Razmus
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe