Dzień Edukacji Narodowej w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii w Waniorowie

  • 29.10.2018, 23:25 (aktualizacja 29.10.2018 23:40)
  • MOS Waniorowo
Dzień Edukacji Narodowej w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii w Waniorowie
Dnia 15.10.2018 r. w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii w Waniorowie odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej, w której uczestniczyli: Starosta Powiatu Gryfickiego pan Kazimierz Sać, dyrektor placówki pani Renata Gródecka, zaproszeni goście, całe grono pedagogiczne, pracownicy administracji i obsługi oraz wychowankowie placówki.

Uroczysty apel odbył się w głównej części holu mieszkalnego, który na ten dzień przybrał odświętny wygląd. Inscenizację  pt. „Duża przerwa” przygotowali wychowankowie pod kierunkiem pani Anety Wachury. Młodzież piosenką i słowem uświetniła ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Wiele ciepłych i serdecznych słów popłynęło w kierunku wszystkich pracowników Ośrodka. Uczniowie docenili i podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud, poświęcenie i troskę o dobro wychowanków.

Dzień Edukacji Narodowej to również okazja do nagrodzenia nauczycieli, wychowawców, pracowników administracji i obsługi. Po przedstawieniu Starosta Powiatu Gryfickiego pan Kazimierz Sać oraz dyrektor Ośrodka pani Renata Gródecka wręczyli Nagrody Dyrektora oraz Nagrody Starosty wyróżnionym nauczycielom i pracownikom administracji i obsługi. Wiele ciepłych słów i życzeń padło z ust zaproszonych gości, były kwiaty i słowa uznania dla dyrekcji, nauczycieli, wychowawców i pracowników naszego Ośrodka. Uroczystość przebiegała w miłej i radosnej atmosferze.

Na zakończenie wychowankowie wspólnie z panem Starostą wręczyli wszystkim pracownikom kwiaty oraz pokroili tort, który podkreślił wyjątkowy nastrój tej uroczystości. Tort dedykowany był przez przez Starostę Powiatu Gryfickiego pana Kazimierza Sacia wszystkim pracownikom placówki.

MOS Waniorowo

Zdjęcia (7)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe