Miłosz w Warszawie

  • 26.10.2018, 10:07
  • Wyrwińska
Miłosz w Warszawie
Uczniowie Technikum Ekonomicznego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Czesława Miłosza w Gryficach, w dniach 19-20 października 2018 r., uczestniczyli w wyjeździe zawodoznawczym do Warszawy zorganizowanym w ramach projektu Nowe kwalifikacje i umiejętności – gwarancją sukcesu edukacji w Powiecie Gryfickim.

Pobyt w Warszawie rozpoczęli  od wizyty na Giełdzie Papierów Wartościowych. Giełda to instytucja publiczna mająca na celu zapewnienie możliwości obrotu giełdowego papierami wartościowymi takimi jak akcje, obligacje oraz niebędącymi papierami wartościowymi instrumentami finansowymi  dopuszczonymi do obrotu giełdowego.

Drugiego dnia wyjazdu uczniowie wzięli udział w zajęciach organizowanych przez  Centrum Pieniądza im. Sławomira Skrzypka. Tematem zajęć była historia bankowości i zasady działania różnych typów banków. Wiele uwagi  poświęcono roli i zadaniom banku centralnego.

Dodatkową atrakcją było zwiedzanie z przewodnikiem bardziej i mniej znanych zakątków Warszawy.

Wyrwińska

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe