Inauguracja roku akademickiego ZPSB w Gryficach

  • 24.10.2018, 23:02 (aktualizacja 25.10.2018 23:09)
  • str
Inauguracja roku akademickiego ZPSB w Gryficach
W sobotę 20 października Zachodniopomorska Szkoła Biznesu w Gryficach wydział Ekonomii i Pedagogiki odbyła się uroczystość rozpoczęcia nowego roku akademickiego 2018/2019.

Uroczystość poprowadził prodziekan wydziału Ekonomii i Pedagogiki w Gryficach dr Jarosław Poteralski. Po przywitaniu przybyłych gości i wszystkich uczestników przedstawił prezentację przypominającą sukcesy ubiegłego roku akademickiego.

Tradycyjnie podczas inauguracji odbyła się graduacja absolwentów. Dyplomy ukończenia studiów wręczyła prof. ZPSB w Gryficach dr Grażyna Maniak.

Uhonorowano też osiągnięcia najlepszych absolwentów.

W XII edycji KONKURSU NA NAJLEPSZĄ PRACĘ DYPLOMOWĄ w roku akademickim 2017/18

w Kategorii LICENCJAT ex aequo II miejsce zajęło dwie absolwentki gryfickiej uczelni:

Justyna Gardziejewska za pracę pt. Wpływ i znaczenie oddziaływań pracowników pierwszego kontaktu w pracy z osobami z niepełnosprawnością intelektualną na przykładzie Domu Pomocy Społecznej w Jarominie.

Patrycja Chmielnicka za pracę pt. Wpływ i znaczenie wzrastania dzieci w rodzinach zastępczych na ich rozwój psychospołeczny i intelektualny na przykładzie gminy Gryfice.

Wpisem do Złotej Księgi Absolwentów Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu w Szczecinie uhonorowani zostali: Patrycja Chmielnicka, Justyna Gardziejewska, Renata Kubiak, Julita Rosiak, Mariusz Świąć i Kaja Wegner.

Wyróżniono też prace absolwentów studiów podyplomowych:

  1. Dorota Malinowska, Dziecko ze spektrum autyzmu na lekcji wychowania fizycznego.
  2. Agnieszka Walerczak, Seksualność a spektrum autyzmu. Broszura dla rodziców.
  3. Agnieszka Grzybowska, Mam 9 lat i zespół Aspergera. Książeczka edukacyjna.
  4. Katarzyna Pycka, Projekt szkolenia dla rodziców: „Dziecko z zespołem Aspergera w szkole ogólnodostępnej”.
  5. Katarzyna Kubik, Nie jestem typowy- mam zespół Aspergera. Informator dla nauczycieli.
  6. Marta Znamirowska, Dziecko z zaburzeniami ze spektrum autyzmu w przedszkolu? Tak, to jest możliwe.

Kulminacyjnym punktem uroczystości była immatrykulacja studentów I roku. Po uroczystym ślubowaniu i odśpiewaniu „Studenckiego hymnu” „Gaudeamus igitur” a część oficjalną zakończył wykład inauguracyjny pt. I Ty będziesz seniorem ważnym podmiotem polityki społeczno – gospodarczej który wygłosił prof. ZPSB dr Edward Wiktor Radecki.

Przed gmachem uczelni na absolwentów czekał jeszcze jeden wyczekiwany przez miesiące zmagań ze zdobywaniem wiedzy rytuał – zapraszam do fotogalerii.

str

Zdjęcia (56)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Leszek
Leszek 26.10.2018, 06:18
Szkoła to najpiękniejszy okres w naszym życiu. Brawo Wy ?

Pozostałe