Chcesz zatrudnić firmę, wykonującą oznakowania obiektów? Sprawdź, czy współpraca będzie dla Ciebie opłacalna

  • 24.10.2018, 13:27 (aktualizacja 24.10.2018, 13:32)
  • Materiał Partnera
Chcesz zatrudnić firmę, wykonującą oznakowania obiektów? Sprawdź, czy współpraca będzie dla Ciebie opłacalna
Tabliczki, szyldy, litery przestrzenne 3D – to najważniejsze typy reklam, stosowanych do oznaczania obiektów użyteczności publicznej. Każda instytucja, która ma sprawnie funkcjonować, musi zostać odpowiednio oznakowana. Nie wystarczy szyld umieszczony na zewnątrz budynku. Konieczne będzie zadbanie o tablice informacyjne, piktogramy, tabliczki kierunkowe, a nawet identyfikatory dla pracowników. Lecz zanim dana osoba będzie miała okazję skorzystać z oznakowania wewnętrznego, zmierzy się z odnalezieniem drogi do wejścia. Wykonanie zadania ułatwią jej kasetony reklamowe.

 

Reklama kasetonowa to dla nas informacja, czy dobrze trafiliśmy

W grupie elementów służących do oznakowania obiektów, znajdują się kasetony reklamowe. Są to oznaczenia wykonane z plexi lub dibondu, a czasem także z aluminium. Umieszcza się je w widocznym miejscu na budynku, oznaczając tak wejście do szpitala, komisariatu policji, restauracji czy siedziby banku. Łatwo je zauważyć, ponieważ kolorystycznie często odbiegają od elewacji, na której się znajdują. Reklamy te przyjmują różnorakie kształty, a najczęściej są prostokątne, kwadratowe lub okrągłe.

 

Do najpopularniejszych typów kasetonów należy reklama dwustronna, montowana prostopadle do ściany oraz jednostronna, zakładana nad drzwiami. Mają różne grubości, są podświetlane i dostarczają czytelny komunikat z nazwą instytucji lub prostym hasłem, jak: WEJŚCIE. Bez względu na styl i wielkość kasetonu, do jego wykonania dobrze jest zatrudnić profesjonalną firmę. Lecz trzeba uważać, gdyż producenci systemów oznakowania obiektów często wykorzystują niewiedzę klientów i oferują wysokie ceny za swoje usługi. Nikt jednak nie wykona tak idealnie wykończonej reklamy zewnętrznej, jak specjalista, mający do dyspozycji nowoczesny park maszyn.

 

Jakiej firmy szukać, żeby nie przepłacić za projekt i wykonanie reklamy

Skoro już wiemy, że bez zatrudnienia firmy nie uda się stworzyć kasetonów wysokiej jakości oraz, że park maszyn ma duże znaczenie dla jakości zamówionej reklamy, możemy zacząć szukać. Prawdopodobnie zanim uda się nam znaleźć doświadczonego producenta, odrzucimy wiele ofert od wykonawców – amatorów. Oznakowanie instytucji to poważna sprawa, więc nie ryzykujmy. W renomowanej pracowni Novum Invest można zamówić przygotowanie projektu kasetonu reklamowego, a po wprowadzeniu ewentualnych zmian, zlecić profesjonalistom jego wykonanie. Dokładnie z takiego materiału, jaki nam odpowiada. Reklama zostanie przygotowania zgodnie z naszymi poleceniami, w stosunkowo krótkim czasie. Taka współpraca pozwoli zaoszczędzić pieniądze na inne elementy oznakowania, których nigdy nie jest za wiele. Więc kiedy nasz kaseton reklamowy będzie już powstawał w parku maszyn Novum Invest, znajdźmy chwilę i zabierzmy się za planowanie kolejnych zamówień na oznakowania i reklamy.

Materiał Partnera
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe