Jaśniej przy murach nad jeziorem - zakończono wymianę oświetlenia

  • 17.10.2018, 21:29 (aktualizacja 21.10.2018 23:38)
  • UM Nowogard
Jaśniej przy murach nad jeziorem - zakończono wymianę oświetlenia
We wtorek, 16 października br., tuż po godzinie 18.00 uruchomione zostało oświetlenie parkowe przy murach obronnych nad jeziorem. Podczas symbolicznego rozświetlenia kilkunastu stylowych lamp obecni byli, obok wykonawcy i pracowników urzędu miejskiego, burmistrz Robert Czapla oraz zaangażowane w to przedsięwzięcie radne: Anna Wiąz i Jolanta Bednarek.

Przypomnijmy: w czerwcu br. burmistrz Robert Czapla podpisał z firmą JASTAR P.U.H. Jan Starczewski, która złożyła najlepszą ofertę w przetargu na to zadania - umowę na projekt i wykonanie nowego oświetlenia nad nowogardzkim jeziorem. W budżecie gminy na to zadanie zabezpieczono kwotę 90 000 zł. Po uzyskaniu niezbędnych zgód, dotyczących remontu oświetlenia w obrębie wpisanego do rejestru zabytków rejonu miasta, zdemontowano stare oświetlenie i zamontowano w jego miejsce 4 lampy oświetlenia ulicznego typu LED o mocy 70 W oraz 14 lamp parkowych stylizowanych na lampy gazowe o wysokości około 4,5 m wyposażonych w źródło światła typu LED o mocy 39-45 W. Wybrany wykonawca, w terminie określonym umową zrealizował zadanie za kwotę 68 880 zł. (BS, foto:str)

UM Nowogard

Zdjęcia (11)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe