3 Komitety – spotkanie przedwyborcze w Gryficach

  • 19.10.2018, 21:12 (aktualizacja 21.10.2018 23:18)
  • str
3 Komitety – spotkanie przedwyborcze w Gryficach
W piątkowe przedpołudnie na zakończenie kampanii wyborczej do samorządów na Placu Zwycięstwa w Gryficach spotkanie przedwyborcze zorganizowali członkowie 3 - tworzących koalicję - komitetów wyborczych z Gryfic.

Swoich kandydatów na burmistrza Gryfic i do Rady Powiatu Gryfickiego oraz Gminy Gryfice zaprezentowały K.W.W. Ziemia Gryficka - Powiat Gryficki, K.W.W. Stanisława Hołubczaka oraz Polskie Stronnictwo Ludowe które ma w swoich szeregach również kandydata do Sejmiku Zachodniopomorskiego którym jest znany nie tylko w Gryficach Zygmunt Dziewguć.

Na spotkanie też dotarł ubiegający się podobnie jak Zygmunt Dziewguć o kolejną kadencję w Sejmiku Wicemarszałek Sejmiku Zachodniopomorskiego Jarosław Rzepa.

Na Placu Zwycięstwa zebrała się dosyć liczna grupa Gryficzan którzy z zainteresowaniem poznawali sylwetki kandydatów. Spotkanie stało się też okazją do dobrej zabawy i miłego spędzenia czasu.

Za dwa dni – wszyscy – mam nadzieję – spotkamy się w lokalach wyborczych aby wybrać najlepszych. Którzy przez najbliższe 5 lat będą decydowali o tym jak będą funkcjonowały Gryfice, gmina i powiat.

str

Zdjęcia (19)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe