Wojciech Pietrzak - Zamiłowanie do przyrody, praca z ludźmi i skuteczność…

  • 16.10.2018, 08:38 (aktualizacja 19.10.2018, 08:47)
  • WP
Wojciech Pietrzak - Zamiłowanie do przyrody, praca z ludźmi i skuteczność…
Wielu chłopców zawodowe marzenia rozpoczyna od chęci bycia, strażakiem, policjantem czy żołnierzem… Ja już od dzieciństwa myślałem o tym, aby zostać leśnikiem. Jak pamiętam z dzieciństwa, mnóstwo czasu spędzałem nad jeziorami i w lesie. Bardzo interesowało mnie to, po czym w lesie stąpam, jakie są gatunki drzew. W efekcie swoją zawodową edukację powiązałem z lasem, nauka w technikum leśnym oraz później na studiach gdzie profesjonalnie nauczono mnie odkrywania tajemnic przyrody. Ale leśnictwo to nie tylko odkrywanie tajemnic przyrody, to także gospodarka i praca z ludźmi.

Praca z ludźmi i w terenie jest dla mnie spełnieniem marzeń i zaszczytną służbą. Przyroda, zaś to jest coś wyjątkowego, to wymierny dowód na istnienie Boga. Pasjonuję się sokolnictwem, uprawą winorośli oraz historią. Poza tym lubię robić zdjęcia, uwielbiam czytać książki dot. historii Polski, lubię także dobre polskie kino i podróże. Najważniejsze jest dla mnie, że swoje pasje i zainteresowania, łącze ze swoją rodziną i cieszę się, że je akceptują.

Podobnie jak w pracę leśnika, całym sercem angażuje się w działalności społecznej, jest aktywnym działaczem Ligi Ochrony, angażuje się w działalność samorządową - bardzo ważne są dla mnie sprawy dotyczące mieszkańców Powiatu Gryfickiego o które staram się zabiegać w swojej aktywności politycznej. Nie zabiegam o poklask, nawet będąc w obecnej Radzie Powiatu Gryfickiego w gronie radnych opozycyjnych, starałem się szukać sposobów na rozwiązanie spraw ważnych dla gospodarki powiatu i naszych mieszkańców, niejednokrotnie skutecznie…  

Kandyduję do Rady Powiatu Gryfickiego po raz kolejny bo moje doświadczenie może się przydać w staraniach o rozwiązywanie kolejnych spraw które trzeba rozwiązać.

Moją dewizą jest praca dla dobra ludzi i powiatu.  

WP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe