Krzysztof Tokarczyk - Potrzebna jest Zgoda i Współpraca wszystkich samorządowców

  • 17.10.2018, 09:58
  • str
Krzysztof Tokarczyk - Potrzebna jest Zgoda i Współpraca wszystkich samorządowców…
Mieszka w Gryficach, wykształcenie wyższe, od pięciu kadencji w Radzie Miejskiej w Gryficach. w tym w latach 2010-2014 i 2014-2018 Przewodniczący Rady Miejskiej. Jest też aktywnym działaczem różnych organizacji społecznych jak Rada Osiedla, Zarząd Ogródków Działkowych czy Liga Ochrony Przyrody, gdzie ogniskują się potrzeby i poglądy wielu naszych mieszkańców i lokalnego środowiska.

Jak mówi o sobie, pracując przez 20 lat w komisjach problemowych oraz pełniąc funkcję Przewodniczącego RM zdobył dużą wiedzę i doświadczenie na temat problemów mieszkańców gminy Gryfice, zna doskonale ich potrzeby i w trakcie swojej działalności w miarę możliwości finansowych i organizacyjnych Rady Miejskiej stara się aktywnie uczestniczyć w realizacji różnych przedsięwzięć prowadzących do poprawy życia i zaspokajania potrzeb mieszkańców. Zamiar kandydowania w najbliższych wyborach wynika głównie z poczucia, że w tych dotychczasowych kadencjach skutecznie wywiązywał się z obowiązków radnego, wiele spraw udało się skutecznie załatwić, tych drobnych wpływających na komfort życia mieszkańców i których na co dzień nawet nie dostrzegamy bo doskwierają nam gdy ich nie ma ale gdy są to traktujemy jako coś normalnego – ale przecież ktoś musiał te problemy dostrzec i znaleźć sposób aby je rozwiązać – i tych dużych jak chociażby budowa oddanego niedawno nowoczesnego Przedszkola czy budowa kolejnego budynku komunalnego przy ul. Jana Dąbskiego. Nigdy nie jest tak, że nawet przez 20 lat udało się zrobić wszystko, jest jeszcze dużo do zrobienia, Konieczna jest dalsza modernizacja infrastruktury drogowej, szczególnie pilny jest remont drogi i chodników przy ul. Akacjowej 3, 8, 11. Wymiana chodników na ul. Różanej i Bankowej, nowa nawierzchnia na ul. 1 Maja i Sosnowej. Dalsza renowacja Parku Miejskiego. Rozbudowa bazy rekreacyjnej w rejonie „kortów tenisowych” przy ul. Sportowej, modernizacja i rozbudowa oświetlenia oraz placów zabaw. Z większych zadań to budowa żłobka przy ul. Parkowej oraz budowa zaplecza socjalnego i modernizacja stadionu sportowego przy ul Sportowej.

Żeby realizacja tych i ewentualnie innych ważnych zadań które mogą się pojawić w bliższej lub dalszej przyszłości była skutecznie możliwa potrzebna jest Zgoda i Współpraca wszystkich samorządowców którzy znajdą się w składzie Rady Miejskiej i mam nadzieję, że wyborcy dokonają dobrego wyboru który zapewni dobrą i skuteczną pracę Rady Miejskiej w najbliższej kadencji.

str

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe