Strażacy sprawdzali hydranty

  • 15.10.2018, 18:46
  • Wodociągi Zachodniopomorskie Sp. z o.o. w Goleniowie
Strażacy sprawdzali hydranty
Strażacy z Gminy Pyrzyce sprawdzali hydranty na terenie Gminy Pyrzyce. To wspólna akcja strażaków i pracowników Wodociągów Zachodniopomorskich Sp. z o.o. w Goleniowie. Firma obsługuje 29 gmin na terenie Województwa Zachodniopomorskiego.

- Wodociągi Zachodniopomorskie sprawdzają hydranty zgodnie z przepisami. Pracownicy Wodociągów Zachodniopomorskich zaproponowali by organizować wspólne działania z przedstawicielami OSP i PSP na poszczególnych powiatach. Takie spotkania wpływają na szybsze działania w trakcie działań kryzysowych - mówi Łukasz Szeląg, rzecznik Wodociągów Zachodniopomorskich.

W trakcie szkoleń strażacy i wodociągowy ustalają zasady współpracy w zasadach kryzysowych. Ustalany jest plan działań na kolejne lata. Wodociągi Zachodniopomorskie w ostatnich latach wsparły zakup samochodu dla OSP w Lisim Polu, strażacy otrzymali węże do gaszenia pożarów oraz klucze uniwersalne do hydrantów.

Wodociągi Zachodniopomorskie prowadzą także akcję "Zdrowa "Woda" promujące picie wody z kranu w szkołach. Promotorem akcji jest Damian Zieliński, mistrz kolarstwa torowego, ze Szczecina. W ramach akcji do szkół w Baniach, Stepnicy, Mierzynie i Grzędzicach trafiły poidełka i bidon dla najmłodszych.

Wodociągi Zachodniopomorskie Sp. z o.o. w Goleniowie
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe