„PRZEZ SZTUKĘ DO ŚWIADOMOŚCI”

  • 3.10.2018, 17:05
  • Stanisław Razmus
„PRZEZ SZTUKĘ DO ŚWIADOMOŚCI”
XIII Festiwal Słońca Przegląd Teatrów Niepełnosprawnego Aktora organizowany przez Polskie Stowarzyszenie Na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną nadchodzi wielkimi krokami.

Już 18 października na deskach Gryfickiego Domu Kultury swoje artystyczne zmagania rozpoczną grupy teatralne  z  województwa zachodniopomorskiego. Występy teatralne odbędą się w dwóch kategoriach:  dzieci i młodzież oraz dorośli.

Teatr jest doskonałą odskocznią od trudów dnia codziennego, pełni również funkcję terapeutyczną. To właśnie scena daje możliwość wyrażania siebie na wiele sposobów, dzięki czemu poznajemy siebie na nowo, a także podnosimy poczucie własnej wartości co ma niebagatelne znaczenie w terapii. Z perspektywy czasu Festiwal Słońca pokazuje, że jest jedną z dróg do zmiany postrzegania niepełnosprawności w kontekście społeczeństwa i jego norm.

XIII Festiwal Słońca Przegląd Teatrów Niepełnosprawnego Aktora to ważne wydarzenie, które bez wątpienia trzeba zobaczyć.   

Stanisław Razmus

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe