Drodzy czytelnicy…

  • 1.10.2018, 13:04 (aktualizacja 01.10.2018 13:08)
  • Stanisław Razmus
Drodzy czytelnicy…
Zbliżają się wielkimi krokami wybory samorządowe w naszym kraju, wyborcza kampania nabiera tempa i z radością ale też z niepokojem obserwuję, że na listach wyborczych pojawia się wielu kandydatów, reprezentujących różne poglądy, opcje polityczne i środowiska.

Na uwagę zasługuje fakt, że w gronie tych osób znajdujemy wiele osób młodych w tym znaczną grupę wśród kandydatów reprezentują kobiety. Można rzucać, że wielu z nich nie ma jeszcze doświadczenia potrzebnego w pracy samorządu, ale przecież gdzieś i kiedyś trzeba to doświadczenie zdobyć. Jeżeli potrafią się zaprezentować swoim wyborcom na tyle skutecznie, że zdobędą upragniony mandat to znaczy, że już są zdolni i skuteczni i że właśnie zaczynają zdobywać doświadczenie.

Tworzymy w naszym serwisie nowy dział pod nazwą „Samorząd”. W kampanii wyborczej udostępniamy nasze łamy wszystkim którzy chcieliby się zaprezentować swoim wyborcom. Zapraszamy wszystkich bez względu na opcje polityczne. Oczywiście mamy swoje polityczne i personalne sympatie ale te będziemy wyrażać w lokalu wyborczym oddając głos na swoich „wybrańców”. Takie samo prawo mają wszyscy mieszkańcy spełniający warunki udziału w wyborach. Dlatego też jeżeli naszymi prezentacjami pomożemy naszym czytelnikom w podjęciu właściwej decyzji przy wyborczej urnie.

Po rozstrzygniętych wyborach dział „Samorząd” nadal na naszych łamach pozostanie, będziemy się pilnie przyglądać jak wybrani przez nas reprezentanci swoje mandaty sprawują.

Zapraszamy do lektury i aktywnego współtworzenia naszego serwisu.

Stanisław Razmus
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe