Obozy sportowe w Hali REGA ARENA w Płotach

  • 24.08.2018, 10:04 (aktualizacja 01.10.2018 02:51)
  • MGOKiS w Płotach
Obozy sportowe w Hali REGA ARENA w Płotach
W dniach 19.07. – 22.08.2018 r grupy zawodników i zawodniczek Akademii Piłkarskiej Pogoń Szczecin i Chemik Police uczestniczyły w letnich obozach piłkarskich w Hali Sportowo – Widowiskowej REGA ARENA w Płotach.

W zgrupowaniach udział wzięło pięć drużyn z roczników od 2002 do 2010, z których każda w wcześniej wyznaczonym terminie zakwaterowała się w zapleczu noclegowym naszego obiektu. W trakcie obozu sportowego młodzi piłkarze mieli okazję codziennie doskonalić piłkarskie umiejętności pod fachowym okiem trenerów. Trenowali na dostosowanych do tego typu zajęć i dobrze przygotowanych obiektach sportowych oraz rozegrali mecze sparingowe.

Podczas obozu piłkarskiego w Płotach Juniorzy Pogoni Szczecin U17 rozegrali dwa mecze kontrolne, gdzie pierwszym przeciwnikiem była miejscowa Polonia Płoty, w tym meczu lepsi okazali się zawodnicy Polonii Płoty, pokonując Juniorów Pogoni Szczecin 8:5. W drugim meczu kontrolnym Juniorzy Pogoni Szczecin spotkali się na Stadionie Miejskim w Płotach z Iskrą Golczewo i w tym meczu lepsza okazała się drużyna z Golczewa, wygrywając mecz z wynikiem 2:1.

Aby młodzi sportowcy mogli spędzić ze sobą jak najwięcej czasu i zintegrować się jako grupa program obozu poza treningami wypełniony był różnymi formami aktywności fizycznej. Zawodnicy wspólnie z trenerami wolne chwile, których nie było zbyt wiele spędzali we wspólnym gronie grając w gry planszowe. Atrakcji nie brakowało, przygotowano wycieczki i wyjazdy. Jednym z nich był udany wyjazd w niedzielę 19 sierpnia do Kołobrzegu.

Podsumowanie obozu sportowego odbyło się 21 sierpnia we wtorkowy wieczór przy wspólnym ognisku, w środę chłopcy zagrali ostatni mecz sparingowy z drużyną POLONII PŁOTY. Mecze traktowane były jako zabawa, jednak nie zabrakło emocji i sportowej rywalizacji.

Przebieg obozów był bardzo udany, młodzi piłkarze ciężko trenowali pomimo wysokich temperatur, a swoją postawą poza boiskiem pokazali, że są zgraną grupą. Kadra szkoleniowa trenerów wniosła duże zaangażowanie w realizacji założonych celów zgrupowania i bezpiecznego jej przebiegu.

MGOKiS w Płotach

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe