Zespół Pieśni i Tańca „Śląsk” w REGA ARENIE

  • 9.09.2018, 22:54 (aktualizacja 24.09.2018 00:36)
  • MGOKiS w Płotach
Zespół Pieśni i Tańca „Śląsk” w REGA ARENIE
Niezwykłe widowisko czekało na tych, którzy w niedzielę 2 września 2018 roku przybyli do Hali Widowiskowo – Sportowej REGA ARENA w Płotach. Odbył się tam niepowtarzalny koncert Zespołu Pieśni i Tańca”Śląsk” imienia Stanisława Hadyny.

Zespół posiada liczne programy galowe, wokalno – instrumentalne, edukacyjne oraz niepowtarzalne widowiska, do których zaangażowany jest pełen skład artystyczny. Charakterystyczną cechą Zespołu są piękne i kolorowe kostiumy, w jakich prezentują się artyści.

Koncert nosił tytuł ”A to Polska właśnie”. Zespół ”Śląsk” przygotował dla widzów koncert na najwyższym poziomie. Przed publicznością wystąpili artyści chóru, baletu i orkiestry. Zaprezentowali repertuar ludowo-narodowy z elementami patriotycznymi, przygotowany z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości. Pieśni i tańce w stylizowanych kostiumach scenicznych są wizytówką Polski na scenach całego świata. Pokaz był niezwykle dynamiczny i widowiskowy, co widzimy na zdjęciach.

MGOKiS w Płotach

Zdjęcia (6)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe