Małe gesty mają moc!

  • 10.09.2018, 00:38 (aktualizacja 16.09.2018 11:48)
  • Buena Vista
Małe gesty mają moc! Monika i Dariusz Pogorzelscy – zawodowi rodzice z Rodzinnego Domu Dziecka w Czastarach wraz z czekiem przekazanym dzięki datkom klientów KiK | fot. KiK
29 sierpnia w Czastarach (pow. wieruszowski) miało miejsce oficjalne otwarcie Rodzinnego Domu Dziecka. To już czternasty Dom Dziecka otwarty przez Fundację Happy Kids, to też kolejna inicjatywa tej fundacji, która została wsparta przez klientów sieci sklepów KiK. Tym razem na ten cel został przekazany czek na kwotę 40.000 zł.

Cała, niebagatelna suma to efekt małych gestów ze strony klientów KiK, którym empatia i chęć niesienia pomocy innym nie pozwoliła przejść obojętnie obok skarbonek znajdujących się w naszych sklepach. Wsparcie w kwocie 40 000 zł trafiło do tych, którym bez opieki innych trudno sobie poradzić – do dzieci i młodzieży.

 

– Skarbonki pojawiły się w naszych sklepach 2 lata temu, a dzięki hojności naszych klientów pomogliśmy już wielu potrzebującym, przekazując łącznie 200.000 zł na rzecz edukacji, podnoszenia kwalifikacji i wyrównywania szans społecznych najmłodszych. Cel, który dotąd przyświecał Help and Hope – fundacji stworzonej przez założyciela KiK, stał się tym, do czego wspólnie dążymy – mówi Mariusz Kulik, dyrektor generalny sieci sklepów KiK.

 

Tym razem pieniądze trafiły do Czastar, do kolejnego Rodzinnego Domu Dziecka stworzonego przez fundację Happy Kids. To miejsce, którego zadaniem jest stworzyć namiastkę prawdziwego domu dla osób szczególnie doświadczonych przez los – dzieci z Domów Dziecka. Ogromną rolę w tym przedsięwzięciu odgrywają zawodowi rodzice, którzy nie tylko pilnują wszelkich kwestii administracyjnych, ale przede wszystkim wychowują, dają miłość i poczucie bezpieczeństwa.

 

KiK Textil sp z o.o.

ul. Legnicka 21a

53-671 Wrocław

Telefon: + 48 (0) 71 377 44 00

Fax: + 48 (0) 71 377 44 01

E-Mail: [email protected]

www.kik-textilien.com

 

KiK Textil Sp. z o. o. to jedna z wiodących sieci detalicznych na rynku europejskim. Pierwszy sklep pod szyldem KiK otwarto w 1994 roku w Düsseldorfie. Od tego czasu sieć sukcesywnie się rozrasta rozwijając działalność w kolejnych krajach. Obecnie marka KiK jest w właścicielem około 3 500 sklepów na terenie: Polski, Niemiec, Austrii, Holandii, Czech, Słowacji, Słowenii, Węgier, Chorwacji i Włoch.

KiK Textil Sp. z o. o. oferuje bogaty asortyment, obejmujący wysokiej jakości odzież, biżuterię, dodatki, zabawki oraz tekstylia domowe. Swoją ofertę firma kieruje do osób ceniących modne i markowe produkty w atrakcyjnej cenie.

Buena Vista
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe