Gryfickie Lato Muzyczne – Koncert Trzech Tenorów

  • 16.08.2018, 10:12 (aktualizacja 16.08.2018, 10:17)
  • GDK
Gryfickie Lato Muzyczne – Koncert Trzech Tenorów
Gryficki Dom Kultury w niedzielę 19 sierpnia zaprasza na kolejny koncert w ramach Gryfickiego Lata Muzycznego pt. “O Sole Mio”, który odbędzie się o godz. 17:00 w Ogrodzie Japońskim w Gryficach.

„O Sole Mio”, to tytuł kolejnego już koncertu w wykonaniu naszych trzech tenorów. Jak mówi tytuł, usłyszą w nim państwo znane i chętnie słuchane piosenki włoskie, ale nie tylko. Kto nie zna i nigdy nie słyszał takich utworów jak „Volare”, „Felicita”, „Marina”, „Santa Lucia”, Portofino”, „Sorento”, czy tytułowe „O Sole Mio”? Te i wiele innych piosenek będziecie mogli państwo posłuchać i zanucić z tenorami w tym koncercie.

W ramach kolejnego pokazu talentów Akademii Młodych Artystów zaprezentują się Julia Modrzejewska oraz Zuzanna Czubaty. Dziewczęta zaprezentują utwory włoskie, zapowiadając koncert główny pt. " O sole mio". Julia zaśpiewa utwór " Il Mondo Prima Di Te" z rep. Annalis'y, a Zuzia słynne " Volare" w arr. Gipsy Kings. Serdecznie zapraszamy!

GDK

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe