Polonia Płoty zakończyła przygotowania do sezonu!

  • 12.08.2018, 20:11
  • Grzegorz Ratajczyk
Polonia Płoty zakończyła przygotowania do sezonu!

W nadchodzącym sezonie nasza drużyna będzie występowała w Klasie Rozgrywkowej ,,A” grupy północ. Oczekując na inaugurację rundy jesiennej  sezonu 2018/2019 rozegraliśmy sześć gier kontrolnych i VIII Memoriał J. Polubca (Podsumowanie Memoriału w osobnym artykule). Pięć  z nich udało się wygrać i jedną zremisować, ani razu nie schodziliśmy z boiska pokonani. W rozegranych tegorocznego lata sparingach zdobyliśmy łącznie 33 bramek. Po stronie strat zapisujemy 13 straconych bramek. Trener Paweł Przybysławski od początku przygotowań zapowiadał, że kadra jest mocna i trzeba tylko szukać nieznacznych wzmocnień. Po jesiennych meczach widać było, że najmniejszą rywalizację mamy w ataku i do tej formacji przydałby się solidny zawodnik. Do naszej drużyny latem dołączyli: Kamil Lewandowski – napastnik i Maciej Dobrowolski – lewy obrońca lub pomocnik obaj przybyli z Pomorzanina Nowogard oraz Michał Andrusieczko – bramkarz z Radowi Radowo Małe gdzie spędził ostatni sezon, a wcześniej występował w Mewie Resko. Klub opuścił Dawid Orzechowski, który odszedł do Wichra Brojce. Dawidowi za wszystkie lata spędzone w Polonii serdecznie dziękujemy. Z pewnością Polonia nigdy nie zapomni co dla niej zrobiłeś i już na zawsze pozostaniesz członkiem Czarno - Białej rodziny, a na pewno wszyscy zapamiętamy Dawida ze wspaniałej akcji jaką przeprowadził w meczu ze Stalą Szczecin. Powodzenia !!!

Inaugurację sezonu rozpoczniemy w najbliższą sobotę, 18 sierpnia, o godzinie 17. zmierzymy się w wyjazdowym meczu z beniaminkiem Dąb Dębice. Gorąco liczmy na wasze wsparcie. Nasłuchujcie wieści.

Grzegorz Ratajczyk
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe