VIII Memoriał Janusza Polubca za nami

 • 12.08.2018, 19:41 (aktualizacja 12.08.2018 19:58)
 • Grzegorz Ratajczyk
VIII Memoriał Janusza Polubca za nami
W sobotę 11 sierpnia 2018 roku odbył się VIII Memoriał Janusza Polubca w Piłce Nożnej - sportowca, zasłużonego działacza sportowego, trenera i wychowawcy. Przy tej okazji postanowiliśmy nagrodzić naszych młodych mistrzów oraz podziękować zawodnikom, którzy zakończyli piłkarską karierę. Ale po kolei.

Organizatorem tego przedsięwzięcia był Ludowy Klub Sportowy „Polonia” Płoty, przy wsparciu Gminy Płoty i ZZPN w Szczecinie oraz Firm wspomagających. Turniej oprócz uczczenia pamięci Janusza Polubca miał na celu integrację się społeczności lokalnej Gminy Płoty. Do turnieju przystąpiło pięć drużyn z sześciu zaproszonych , niestety do turnieju nie przystąpiła drużyna Gardominki Mechowo. Pięć  zespołów, na dwóch boiskach rywalizowało systemem każdy z każdym o najlepszy zespół Memoriału. W zgodzie, z zasadami fair play, w przyjacielskiej atmosferze, ale z chęcią wygrania każdego meczu drużyny toczyły bardzo ambitne i ciekawe boje. W stawce zespołów tym razem zdecydowanie najlepszy okazał się zespół Polonii Płoty, który trzy mecze wygrał i tylko raz podzielił się punktami. Drugie miejsce zajął ubiegłoroczny zwycięzca zespół Sowianki Sowno, która w decydującym meczu                           o zwycięstwo w turnieju uległa Polonii Płoty w stosunku 0:2.

Klasyfikacja końcowa: VIII Memoriału Janusza Polubca

 1. LKS Polonia Płoty
 2. LZS Sowianka Sowno
 3. Reprezentacja ZZPN W Szczecinie
 4. LZS Zieloni Wyszobór
 5. LZS Lotnik Czarne

Najlepszy zawodnik turnieju –Kamil Lewandowski (Polonia Płoty)

Najlepszy strzelec turnieju – Sławomir Drzewiecki (Sowianka Sowno)

 

Na zakończenie dokonano wręczenia pucharów i statuetek dla uczestników VIII Memoriału Janusza Polubca. Dekoracji dokonali: małżonka Janusza Pani Teresa Polubiec w asyście Prezesa Klubu Grzegorza Ratajczyka,

         Kolejnym ważnym wydarzeniem dnia dzisiejszego było uhonorowanie zawodników drużyny trampkarzy, którzy w sezonie 2017/2018 pod wodzą trenerów Artura Nabrzewskiego i Damiana Ratajczyka w 26 meczach zaliczyli 26 zwycięstw zdobyli aż 78 punktów wygrywając wszystkie mecze. Zdobyli 187 goli, tracąc zaledwie 13. Klub Polonia Płot  jest niesamowicie dumny z postawy swoich drużyn młodzieżowych, a szczególnie z trampkarzy.                I w ten sposób chcemy złożyć podziękowania dla każdego z nich za wszystko. Za emocje, za sporą ilość goli, za piękne bramki, ogólnie za świetne wyniki, za to ogromne zaangażowanie           i walkę od początku do końca. W tej drużynie jest jedna gwiazda – ZESPÓŁ!!!, a w skład zespołu wchodzili: Bajkowski Kacper; Biernacki Mateusz; Bojar Sergiusz; Dąbrowski Kamil; Dziedzic Oskar; Głąbecki Jakub; Gułajewski Jakub; Kościuk Nikodem; Kużniar Brajan; Malinowski Oliwier.; Mazur Eryk; Mazur Fabian; Michałowski Jakub; Ratajczyk Daniel; Samołyk Piotr; Skowyra Piotr; Sobczak Jakub; Sysik Kacper; Tomczyk Klaudiusz; Tupko Szymon; Ulbrich Daniel; Wajs Paweł; Wójcik Adam

Dzięki życzliwym ludziom nie zabrakło medali, piłek, plecaków, bluz oraz innych nagród rzeczowych za co Serdecznie Dziękujemy Burmistrzowi - Marianowi Malińskiemu, Przewodniczącemu Rady Miasta – Piotrowi Jasinie, V-ce Prezesowi PZPN – Janowi Bednarkowi i Przedstawicielowi ZZPN w Szczecinie – Julianowi Bumbul, który został uhonorowany przez kapitułę byłych zawodników Gminy za Najsprawiedliwszego Sędziego ostatniego 70 – lecia piłkarstwa na naszej ziemi oraz sponsorom bez których nie udałoby się stworzyć tak dużego przedsięwzięcia piłkarskiego.

To Wasze wsparcie pozwoliło uczcić sukces naszych młodych mistrzów, oraz sprawić ze ten dzień był dla nich tak niezwykły. WIELKIE DZIĘKUJEMY!!!!

        Następne wydarzenie ,,Gminnego Święta Piłkarskiego” to:

Podziękowanie dla zawodników, którzy zakończyli piłkarską karierę.

Zarząd klubu LKS Polonia Płoty podziękował za wieloletnie reprezentowanie barw naszego klubu, za wszystkie mecze i bramki w czarno - białych barwach, za serce zostawione na boisku, za poświęcenie, za milion wspaniałych wspomnień, obitych nóg, łez zwycięstwa  i radości danej kibicom dla Marcina Stopy, Waldemara Domańskiego i Artura Kozłowskiego.

Podziękowanie dla Burmistrza Mariana Malińskiego

Drużyna Trampkarzy LKS Polonia Płoty składa serdeczne podziękowania za pomoc, wsparcie finansowe i materialne oraz chęć współpracy. To dzięki Pana pomocy możliwy jest rozwój sportu w Naszej małej miejscowości.

Komisji ds. Odznaczeń przy ZZPN w Szczecinie na wniosek Prezesa LKS Polonia Płoty nadała n/w zawodnikom i działaczom klubu  Honorowe Oznaki ZZPN w Szczecinie

1. Złotą odznakę honorową:

 • Artur Nabrzewski;
 • Artur Franaszek;

2. Srebrną odznakę honorową:

 • Waldemar Domański;
 • Artur Kozłowski;

3. Brązową odznakę honorową:  

 • Andrzej Hrynkiewicz – Sudnik;
 • Krystian Mirecki
 • Daniel Kaput;

 

          Z tego miejsca chciałbym  podziękować wszystkim, bez których nie byłaby możliwa organizacja. Trenerom i zawodnikom - za cudowną atmosferę, walkę fair play, możliwość konfrontacji z zespołami z którymi na co dzień nie mamy okazji grać. Podziękować wszystkim osobom i instytucjom, fundatorom nagród oraz tym, którzy udzielili finansowego, technicznego, medialnego ECHO Tygodnik Regionalny – Stanisław Razmus i logistycznego wsparcia przy organizacji imprezy.

Osobne słowa podziękowania należą się wszystkim wspaniałym członkom Zarządu LKS „Polonia Płoty”, których zaangażowanie, operatywność oraz profesjonalizm zasługują na słowa uznania.

SERDECZNIE DZIĘKUJĘ.

Prezes LKS Polonia Płoty

                                                                                                                 Grzegorz Ratajczyk

Grzegorz Ratajczyk

Zdjęcia (95)

Podziel się:
Oceń:
 • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe