"Podróże do natury" w Muzeum i Galerii "Brama"

  • 11.08.2018, 10:02
  • Stanisław Razmus
"Podróże do natury"  w Muzeum i Galerii "Brama"
Gryficki Dom Kultury zaprasza na wernisaż wystawy malarskiej "Podróże do natury", który odbędzie się 14 sierpnia 2018 r. o godz. 17:00 w Muzeum i Galerii "Brama" w Gryficach. Wystawa będzie czynna przez miesiąc sierpień i wrzesień 2018 r.

Susanne Moison – jej motto życiowe to „radość w malowaniu, spontaniczność i kreatywność”. Susanne Moison jako nastolatka dużo malowała, później interesowała się również muzyką jazzową. Twórczością malarską zajmuje się od 2014 roku. Tworzenie obrazów sprawia, że czuje się szczęśliwa i zrelaksowana, a improwizacja stała się synonimem jej stylu malarskiego. Ogromnym impulsem motywacyjnym do dalszej pracy twórczej był udział w plenerze malarskim w ramach Artystycznych Spotkań Przyjaciół Gryfice-Rybokarty 2017 r. Susanne Moison wędruje między Saarbrücken (Niemcy) – domem rodzinnym a Paprotnem (gmina Karnice), gdzie znalazła swoją drugą przystań. Na wystawie „Podróże do natury” autorstwa Susanne Moison znajdują się prace malarskie inspirowane wieloma podróżami po świecie.

Stanisław Razmus
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe