Rusza 19 edycja „Artystycznych Spotkań Przyjaciół Gryfice – Rybokarty

  • 11.08.2018, 09:41
  • GDK
Rusza 19 edycja „Artystycznych Spotkań Przyjaciół Gryfice – Rybokarty
W dniu dzisiejszym rozpoczynamy 19 edycję „Artystycznych Spotkań Przyjaciół Gryfice – Rybokarty 2018” – międzynarodowych plenerów fotograficzno-malarskich, których organizatorem jest Gryficki Dom Kultury przy współpracy Gminy Gryfice, FOTOKLUBU ZAMEK z Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie oraz pałacu „Ptaszynka” w Rybokartach.

Podczas tegorocznych ASP, które potrwają w dniach 10 – 18. sierpnia, będziemy gościć fotografików i malarzy min. ze Szczecina, Kosewa, Łodzi, Koszalina, Zielonej Góry, Białogardu, Gryfina, Radzionkowa, Gryfic, Kempten (Niemcy), Saarbrücken (Niemcy) oraz miast partnerskich Gryfowa Śląskiego i Güstrow (Niemcy). Po raz pierwszy w plenerze plastycznym wezmą udział również osoby parające się ceramiką oraz grafiką komputerową. Tematyka plenerów, która zostanie uwieczniona na fotografiach i płótnach to „Gdzieś w jakimś miejscu …” fotograficznego i „Pokonywanie ograniczonej przestrzeni” malarskiego.

Tradycyjnie już, na podsumowanie plenerów w pałacu „Ptaszynka” w Rybokartach odbędzie się robocza wystawa poplenerowa, na którą serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych w piątek, 17 sierpnia o godz. 17,00.

GDK
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe