60-lecie Koła PZW nr 38 AMUR w Płotach

  • 1.08.2018, 12:30 (aktualizacja 09.08.2018 12:48)
  • Stanisław Razmus
60-lecie Koła PZW nr 38 AMUR w Płotach
Uroczystość 60-lecia Koła PZW nr 38 AMUR odbyła się w sobotę 21 lipca. Obchody jubileuszu zainaugurowała uroczysta msza święta w kościele parafialnym pw. Przemienienia Pańskiego. Po mszy uroczystości – członkowie koła, przedstawiciele władz samorządowych delegacje i goście przemaszerowali pod siedzibę koła gdzie została odsłonięta tablica pamiątkowa.

Oficjalna część uroczystości j odbyła się w salach Nowego Zamku. W holu zamku zaprezentowano okolicznościową wystawę obrazującą przekrój dokonań płotowskich wędkarzy na przełomie ponad półwiecza.

W trakcie uroczystej gali najbardziej zasłużonym działaczom koła wręczono odznaczenia i podziękowania. W imieniu Zarządu Regionu odznaczenia wręczył wiceprezes Kazimierz Zięba a  Złote Gryfy wręczył Starosta Gryficki Kazimierz Sać.

Było wiele gratulacji, wspomnień, życzeń dalszych sukcesów, podkreślano duże zasługi jakie w dzisiejszych osiągnięciach koła położył obecny przewodniczący Bogusław Przybysz który wspomniał też o zasługach swoich poprzedników wśród których jest Klemens Robaszkiewicz który ze względu na stan zdrowia musi już mocno ograniczać swoją aktywność ale stale uczestniczy w organizowanych przez koło imprezach.

Oficjalną część zakończył toast lampką szampana – zapraszam do obejrzenia fotogalerii.

Stanisław Razmus

Zdjęcia (59)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Roseanna
Roseanna 15.11.2018, 06:16
This site really has all of the information and facts I wanted concerning this subject and didn't know who to
ask.

finanzas personales (Mohammed)

Pozostałe