Nowogard umowa na odbiór odpadów

  • 3.08.2018, 12:15
  • UM Nowogard
Nowogard umowa na odbiór odpadów
We wtorek, 24 lipca br. Burmistrz Nowogardu Robert Czapla, w towarzystwie kierownika Zakładu Budynków Komunalnych Karola Brzeczka, podpisał umowę na odbiór odpadów komunalnych z nieruchomości na terenie Gminy Nowogard. Umowa między gminą a Zakładem Usług Komunalnych Sp. z o.o. (ZUK) obowiązuje od 1 lipca br. do 30 czerwca 2020 r.

- Zakład Usług Komunalnych to firma z Nowogardu, z wieloletnim doświadczeniem na rynku. Cieszy mnie, że właśnie nasi rodzimi przedsiębiorcy wygrywają przetargi i mogą świadczyć swoje usługi na rzecz naszej gminy – powiedział burmistrz Robert Czapla.

Oferta złożona przez ZUK opiewała na kwotę 4.194.214,33 zł. Za odbiór jednej tony odpadów zmieszanych, niesegregowanych gmina zapłaci 323,20 zł, natomiast za odbiór jednej tony odpadów segregowanych – 101,17 zł.

– Z roku na rok wymagania ofertowe rosną i napawa nas dumą, że możemy im sprostać. Podziękować za to mogę zwłaszcza moim pracownikom – powiedział Wiktor Smoliński, prezes ZUK z Nowogardu.

Zakład Usług Komunalnych zatrudnia obecnie 35 osób. Świadczy swoje usługi na terenie Gminy Nowogard oraz Gminy Maszewo. (bs)

UM Nowogard

Zdjęcia (5)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe