Zdobywają nowe umiejętności i kwalifikacje zawodowe !

  • 8.08.2018, 12:18 (aktualizacja 08.08.2018 12:37)
  • Stanisław Razmus
Zdobywają nowe umiejętności i kwalifikacje zawodowe !
Przed nami kolejne edycje kursów! Jesteś zainteresowany? Wyślij zgłoszenie!

Za nami już trzy odsłony projektu pn. „Ambitni i kompetentni mieszkańcy powiatu gryfickiego”, w ramach którego 32. uczestników zdobyło nowe umiejętności i kwalifikacje zawodowe, zwiększając tym samym swój dostęp do zatrudnienia i atrakcyjność na rynku pracy. Trzy grupy, uczestniczące kolejno w kursach: opiekunka/opiekun osób starszych, chorych i niepełnosprawnych z językiem niemieckim (12 os.), kucharka/kucharz (10.os.) oraz masażystka/masażysta (10 os.) przeszły przez ścieżkę wsparcia obejmującą m.in. poradnictwo zawodowe, warsztaty aktywizacji zawodowej, warsztaty kształtowania umiejętności społecznych, praktyczną naukę zawodu oraz staże. Wszystkie zajęcia prowadzili wykwalifikowani specjaliści, a na zakończenie odbyły się egzaminy zewnętrzne, które z sukcesem przeszli nasi beneficjenci.

Przed nami jeszcze dwie grupy (po 11 osób), które kształcić się będą w zawodzie kucharzy. Podobnie jak ich poprzednicy, swoją naukę zakończą egzaminem przeprowadzonym przez komisję Cechu Rzemiosł ze Szczecina, by uzyskać tytuł czeladnika.

Już dziś zapraszamy osoby chętne do udziału w kolejnych edycjach kursów w zawodzie: KUCHARZ, które rozpoczną się w ostatnim kwartale tego roku.

Zgłoszenia przyjmowane są w OPS w Gryficach, Pl. Zwycięstwa 37, pok. 8

 

Stanisław Razmus

Zdjęcia (6)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe