Brąz Wojewódzkiej Gimnazjady dla Nicoli

  • 05.07.2018, 21:21
  • Stanisław Razmus
Brąz Wojewódzkiej Gimnazjady dla Nicoli
Bardzo udane zawody zanotowali na swoim koncie zawodnicy MLUKS "Mokasyn " Płoty startujący w Wojewódzkiej Gimnazjadzie w Lekkiej Atletyce. Podczas zawodów przeprowadzonych na pięknym stadione w Goleniowie, reprezentowali oni oczywiście swoje szkoły (zawody w kalendarzu Szkolnego Związku Sportowego) ale wyniki uznawane są przez ZZLA.

Najlepiej spisała się Nicola Balon – uczennica Szkoły Podstawowj nr 2 w Płotach – zdobyła wynikiem 4.66 cm  brązowy medal w konkursie skoku w dal. Ponadto z niezłym wynikiem – 13,44 s. dostała się do finału biegu na 100 metrów. W finale Nicola pobiegła jeszcze lepiej i wynikiem 13,41 wywalczyła 5 miejsce. Kolejna uczennica płotowskiej "dwójki" – Paulina Zdzięborska – wynikiem 4.39 zajęła szóste miejsce w skoku w dal, a w biegu na 80 metrów przez płotki uzyskała czas 14,96 s. co dało jej 7 miejsce. W biegu na dystansie 600 metrów zaprezentowała się kolejna uczennica SP nr 2 -  Zofia Bątkiewicz, która rezultatem 1.55,23 wywalczyła 8 miejsce. Także na 8 miejscu przybiegła sztafeta 4 x 100 metrów (Stolarek J., Zdzięborska P., Bątkiewicz Z. , Balon N.).

 W biegu na 300 metrów zaprezentowała się Joanna Bujarowicz. Uczennica SP Gryfice ustanowiła kolejny w tym sezonie rekord życiowy – 45,42 który dał jej 6 miejsce. Na 9 miejscu w rzucie dyskiem uplasowała się natomiast Joanna Pyzia (na codzień uczennica SP 4 Gryfice). Wśród chłopców, na wysokim 4 miejscu rywalizację na dystansie 2000 metrów,  z dobrym czasem - 6.34,32 ukończył Dawid Bałasz (Szkoła Podstawowa nr 1 Płoty) natomiast Paweł Wiktorowicz (Gimnazjum Resko) przebiegł 1000 metrów w 2.54,77 co dało mu  7 miejsce.

Stanisław Razmus

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe