"W małym kinie" – już w niedzielę A.Quartet w Ogrodzie Japońskim

  • 24.07.2018, 22:27
  • GDK
"W małym kinie" – już w niedzielę A.Quartet w Ogrodzie Japońskim
W niedzielę 29 lipca (godz. 17.00) zapraszamy na kolejny koncert Gryfickiego Lata Muzycznego, który odbędzie się jak zwykle w Ogrodzie Japońskim w Gryficach.

Tym razem gryfickim melomanom zaprezentuje się  zespół A.Quartet w koncercie pt. "W małym kinie"

A.Quartet to działający od początku 2000 roku kwartet smyczkowy w składzie: dwoje skrzypiec, altówka, wiolonczela. W swoim bogatym już repertuarze ma muzyczne hity różnych stylów i epok. Na koncertach A.Quartet można usłyszeć: jazz, blues, muzykę z filmów, musicali i operetek, muzykę pop, lat 60 – tych, taneczną, w tym latino oraz muzykę klasyczną.

Podczas niedzielnego recitalu w Ogrodzie Japońskim zaprezentuje się kolejna uczennica Ogniska Muzycznego Gryfickiego Domu Kultury. Tym razem będzie to Martyna Wysocka- uczennica klasy fortepianu (działającej pod dyr.p. Aleksandry Nieszporek ) oraz klasy skrzypiec w Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Wojciecha Kilara w Gryficach. Martynka nawiąże do tematyki " małego kina" prezentując utwory z filmów animowanych: " Kopciuszka" oraz " Pięknej i Bestii".

 Serdecznie zapraszamy!

GDK

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe