Gryfickie Lato Muzyczne - “Koncert Trzech Sopranów”

  • 18.07.2018, 14:22 (aktualizacja 21.07.2018, 14:27)
  • GDK
Gryfickie Lato Muzyczne - “Koncert Trzech Sopranów”
zapraszamy na kolejny, czwarty już koncert w ramach Gryfickiego Lata Muzycznego, który odbędzie się 22 lipca 2018 r. o godz. 17:00 w Ogrodzie Japońskim w Gryficach.

“Koncert Trzech Sopranów” to koncert, jakiego jeszcze nie było. Trzy panie – soprany, przedstawią bardzo urozmaicony repertuar operetkowy, ale nie tylko. Usłyszą państwo znane czardasze, piękne walce, tanga i inne znane i lubiane utwory, niektóre wykonane z małym przymrużeniem oka. Całość oczywiście poprowadzi z humorem, dobrze do tego przygotowany konferansjer. Panie wystąpią w partiach solowych, ale również w tercetach.

W ramach Letniej Akademii Młodych Artystów "Koncert Trzech Sopranów" poprzedzi występ Katarzyny Roszyk - uczennicy II roku Ogniska Muzycznego w klasie wokalistyki oraz fortepianu prowadzonej pod kier. p.Aleksandry Nieszporek. W wykonaniu Kasi usłyszymy dwa znane przeboje: " W drogę" z rep. Czerwonych Gitar oraz " Czas nas uczy pogody" z rep. Grażyny Łobaszewskiej. Serdecznie zapraszamy!

GDK

Zdjęcia (4)

Mariusz Adam Ruta
KAROLINA GARLIŃSKA
EMILIA ZIELIŃSKA
ANNA BAJERSKA - WITCZAK

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe