Nowe podłogi na korytarzach w SP 3 w Nowogardzie

  • 6.07.2018, 16:28
  • str
Nowe podłogi na korytarzach w SP 3 w Nowogardzie
Szkoła Podstawowa nr 3 w Nowogardzie w potocznej nomenklaturze nazywana jest ciągle przymiotnikiem „nowa” ale ta nowość już się trochę zdezaktualizowała. Świadczyć może o tym stan nawierzchni podłóg na szerokich szkolnych korytarzach pokrytych wiekowymi już płytkami PCV.

Przyszedł właśnie czas na zmianę tej zdekapitalizowanej już nawierzchni. W środę, 4 lipca na terenie szkoły burmistrz Robert Czapla podpisał umowę z Wykonawcą któremu oficjalnie przekazano teren inwestycji i rozpoczęły się prace remontowe w Szkole Podstawowej nr 3.

Przy podpisaniu umowy obecni byli Piotr Kazuba – dyrektor szkoły oraz Adam Czernikiewicz – kierownik Wydziału Inwestycji i Remontów, który nadzoruje prowadzone prace.

Wymianie podlegać będzie nawierzchnia podłogi na korytarzach parteru i I piętra.

Prace obejmują usunięcie 562 m2 wyeksploatowanych płytek PCV, oczyszczenie podłoża, zagruntowanie i wykonanie warstwy wyrównawczej a następnie  ułożenie listew wyobleniowych i ułożenie nowej wykładziny rulonowej z wywinięciem na ściany.

Wykonawca – specjalistyczna firma FACIT z Wieniawy , zobowiązał się zakończyć prace do końca lipca br. a całkowity koszt inwestycji to 64.434,13 zł.

 

str

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe