Złote Gody i medale od Prezydenta RP dla 17 par małżeńskich

  • 29.06.2018, 22:59 (aktualizacja 29.06.2018, 23:10)
  • str
Złote Gody i medale od Prezydenta RP dla 17 par małżeńskich
W czwartek 28 czerwca w Motelu 32 w Gryficach odbyła się uroczystość w trakcie której 17 par małżeńskich z gminy Gryfice i Brojce które przeżyły wspólnie 50 lat obchodziło uroczyście złote gody a z rąk burmistrza Gryfic otrzymali medale nadawane przez Prezydenta RP „Za długoletnie pożycie małżeńskie” oraz listy gratulacyjne i wiązanki kwiatów.

Wśród dostojnych jubilatów z gminy Brojce znaleźli się państwo: Józefa i Bronisław Szałamacha, Zofia i Stanisław Waszak oraz Irena i Zdzisław Mazur którym gratulacje w imieniu wójta gminy Brojce złożyła pani skarbnik gminy Jadwiga Spławska.

Wśród 14 par małżeńskich z gminy Gryfice medale i gratulacje odebrali państwo: Jadwiga i Edward Biernaccy, Zofia i Henryk Jankowscy, Leonarda i Jan Błysz, Marta i Sławoj Wiesetek, Bronisława i Antoni Gorzelak, Wanda i Jan Misiejuk, Bronisława i Władysław Sobczak, Wiesława i Stefan Grzybowscy, Irena i Stanisław Budnik, Teresa i Wojciech Klupp, Krystyna i Wacław Dąbrowscy, Jadwiga i Stanisław Hoderny, Wiesława i Stanisław Domżał oraz Maria i Zenon Nowak.

Dostojnym jubilatom towarzyszyło liczne grono członków rodzin i przyjaciół którzy na zakończenie części oficjalnej odśpiewali uroczyste "Sto Lat".  Tradycyjnie przy takich okazjach było wiele wzruszeń, gratulacji i wspomnień przy wspólnym posiłku.

Artystyczną ilustrację uroczystości zapewnił pan Kazimierz Herbut.

Wszystkim Dostojnym Jubilatom w imieniu Redakcji składamy serdeczne życzenia wielu jeszcze lat wspólnego pożycia w dostatku, radości i miłości najbliższych.

str

Zdjęcia (80)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe