UTW - zakończenie roku akademickiego

  • 10.06.2018, 22:46
  • str
UTW - zakończenie roku akademickiego
Zakończył się kolejny rok działania Uniwersytetu Trzeciego Wieku działającego przy Miejskiej Bibliotece Publicznej w Gryficach.

Studenci z gryfickiego Stowarzyszenia Uniwersytet Trzeciego Wieku działającego przy Miejskiej Bibliotece Publicznej, w trakcie kilkumiesięcznego roku akademickiego aktywnie uczestniczyli w licznych zajęciach polegających nie tylko na poznawaniu kolejnych aspektów nowej wiedzy teoretycznej i praktycznej ale też doskonale łączyli to z dobrą zabawą i atrakcyjnym spędzaniem wolnego czasu w trakcie wspólnych wycieczek, imprez i wydarzeń kulturalnych.

W piątek 8 czerwca w gryfickiej bibliotece odbyło się uroczysta akademia z okazji zakończenia roku akademickiego 2017/2018 z udziałem przedstawicieli władz samorządowych i zaproszonych gości. W trakcie akademii studenci odebrali certyfikaty potwierdzające zakończenie kolejnego etapu edukacji, drobne upominki oraz wiele miłych słów, gratulacji i podziękowań.

W części artystycznej uroczystość uświetnił występ młodych i utalentowanych muzyków z gryfickiej szkoły muzycznej, a edukacyjnym podsumowaniem stał się wykład dr Lidii B. Sudakiewicz z Wydziału Humanistycznego Politechniki Koszalińskiej „Jak powstały nazwiska Polaków” – szczególnie interesujący dla tego, że autorka wykładu do ilustracji historii powstania polskich nazwisk posłużyła się wybranymi nazwiskami uczestników zajęć gryfickiego UTW.

Po części oficjalnej uczestnicy spotkali się przy smakowitym torcie i słodkich wypiekach oraz filiżance kawy lub herbaty.

str

Zdjęcia (19)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe