Zdobyły nowy zawód...

  • 5.06.2018, 23:44
  • EK
Zdobyły nowy zawód...

Dziesięć uczestniczek projektu pn. „Ambitni i kompetentni mieszkańcy powiatu gryfickiego” zakończyło w ostatnią środę (30.05.) zajęcia praktyczne w zawodzie masażystka, na których pod czujnym okiem trenera p. Mariusza Górki zgłębiały wiedzę z zakresu anatomii człowieka, kinezyterapii i samego masażu m.in. sportowego, relaksacyjnego, odchudzającego, czy kosmetycznego.

150 godzin intensywnego szkolenia w pracowni masażu, poprzedziły warsztaty aktywizacji zawodowej i kształtowania umiejętności społecznych, obejmujących m.in. aktywne poszukiwanie pracy, autoprezentację, efektywną komunikację, czy radzenie sobie ze stresem.

Przed uczestniczkami  staże w lokalnych firmach i przedsiębiorstwach.

W ramach projektu odbędą się jeszcze kursy: opiekunka osób starszych/chorych/niepełnosprawnych z językiem niemieckim oraz kucharz.

Więcej informacji w OPS w Gryficach, Pl. Zwycięstwa 37, pok. 8.

 

EK

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe