Gratulacje burmistrza dla Mistrza Europy

  • 20.05.2018, 21:54 (aktualizacja 30.05.2018 21:59)
  • Stanisław Razmus
Gratulacje burmistrza dla Mistrza Europy
Krzysztof Skryplonek z Klubu Pomorzanin Nowogard zdobył tytuł mistrzowski na Mistrzostwach Europy w Kulturystyce i Fitness które odbyły się w dniach 2-7 maja w Santa Susanna W Hiszpanii.

Krzysztof Skryplonek to mieszkaniec Nowogardu a także Mistrz Polski, wielokrotny medalista w kulturystyce – w samym 2018 roku zdobył już 5 złotych medali.

W czwartek 17 maja br. mistrz gościł w Urzędzie Miejskim w Nowogardzie gościł gdzie otrzymał z rąk burmistrza Roberta Czapli gratulacje i podziękowania za dotychczasową i wieloletnią godną reprezentację Miasta i Gminy Nowogard na europejskiej arenie sportowej. Do gratulacji przyłączył się Szymon Pilipczuk z Wydziału Rozwoju Lokalnego, Funduszy, Kultury i Sportu.

Spotkanie u burmistrza to tylko mały przerywnik w sportowej karierze. Krzysztof Skryplonek już zaczyna przygotowania do startu w kolejnych, międzynarodowych zawodach w kulturystyce (IFBB Dimond CupWarsaw).

Spotkanie stało się okazją do rozmowy o dalszych planach sportowych mistrza ale też nie samymi zawodami sportowiec żyje. Sporo rozmawiano o codziennej aktywności zawodowej - pracy trenerskiej, także w kontekście coraz liczniejszych w mieście siłowni zewnętrznych.

- coraz liczniej powstające w różnych miejscowościach i osiedlach siłownie zewnętrzne to bardzo dobry pomysł. Korzystny dla nas jest każdy rodzaj ruchu – warto tylko poszukać jakichś dodatkowych form zachęty dla tych którzy jeszcze nie mają odwagi z tych możliwości skorzystać. Krzysztof Skryplonek ma nawet kilka pomysłów które burmistrz uznał za warte wykorzystania jeżeli efektem ma być większa aktywność fizyczna mieszkańców. Na początek ustalono, że na jednej z siłowni zewnętrznych w Nowogardzie nasz złoty medalista osobiście poprowadzi plenerowy pokaz treningu.

 (str)

Stanisław Razmus

Zdjęcia (12)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe