„MIŁOSZ” na Morzu

  • 29.05.2018, 10:56
  • Wyrwińska
„MIŁOSZ” na Morzu
Dnia 24.05.2018 r. już po raz szósty uczniowie z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Czesława Miłosza w Gryficach zmagali się w Finale Ogólnopolskiego Konkursu Ligi Morskiej i Rzecznej „Młodzież na morzu”. Celem konkursu jest rozwijanie i pogłębianie wiedzy z zakresu edukacji morskiej oraz Pomorza Zachodniego. „Miłosza” reprezentowali uczniowie klas drugich i trzecich z Technikum Ekonomicznego w zawodzie technik obsługi turystycznej.

W wyniku  zmagań reprezentacja  szkoły: Klaudia Nowak (II TOT) i Sebastian Frączek (III TOT) zajęła zespołowo VI miejsce na szczeblu ogólnopolskim  w kategorii „Wiedza o Pomorzu Zachodnim”. Uczniowie otrzymali puchar, indywidualne dyplomy uznania, a także dyplom dla szkoły.

 

Uczennice Martyna Gadomska (II TOT) i Natalia Grajek (II TOT) w kategorii„Wiedza o morzu” otrzymały dyplomy uznania za udział w finałowych zmaganiach i szlachetną rywalizację.

 

Dodatkową, atrakcją zorganizowaną dla wszystkich finalistów była wycieczka autokarowa z przewodnikiem po Szczecinie, w czasie której uczniowie mogli podziwiać najważniejsze zabytki i  atrakcje turystyczne Szczecina.

Opiekunami uczniów były Pani Anna Cicha i Teresa Wyrwińska-Kowalska.

Wszystkim uczniom gratulujemy sukcesu.

Wyrwińska

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe