Dzień Niezapominajki

  • 25.05.2018, 00:09 (aktualizacja 25.05.2018 00:20)
  • MOS
Dzień Niezapominajki
NIE ZAPOMNIJ O MNIE !

W tym roku 15 maja po raz pierwszy w Młodzieżowym, Ośrodku Socjoterapii w Waniorowie obchodziliśmy Dzień Niezapominajki. Zależało nam, idąc za pomysłodawcą p. Andrzejem Zalewskim zwrócić uwagę na ekologię, a także na zatrzymanie w pamięci ważnych chwil, osób i miejsc w naszym życiu. Święto Polskiej Niezapominajki jest zachętą do budowania silniejszych więzi z najbliższymi i przyjaźni  z osobami z naszego otoczenia oraz przypomina o szacunku jaki powinniśmy żywić do przyrody. Wszyscy przygotowaliśmy się do tego dnia. Kolor niebieski przeważał w strojach osób biorących udział w Dniu Niezapominajki. Park okalający ośrodek mienił się kolorem błękitu, dzięki kwitnącemu dywanowi z niezapominajek. Pisaliśmy miłe słowa w listach skierowanych do przyjaciół, kolegów i koleżanek. Podczas codziennych obowiązków często zapominamy powiedzieć naszym najbliższym jak dużo dla nas znaczą  i serdecznie wypełniają nasze życie.

 Aby zatrzymać  w naszej pamięci ten dzień wykonaliśmy wspólne zdjęcia w parku, gdzie najchętniej spędzamy czas. Radosny Dzień Niezapominajki minął w ciepłej i serdecznej atmosferze, a to dzięki małemu niebieskiemu kwiatuszkowi.

MOS

Zdjęcia (5)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe