Konopna maść uniwersalna - łuszczyca egzema, AZS, reumatyzm ból stawów , mięśni, żylaki

Maść konopna Cannabis  to produkt  , który zawiera w swym składzie przede wszystkim olej konopny doceniając przede wszystkim jego wszechstronne właściwości nawilżające. Z punktu widzenia medycyny najcenniejszym składnikiem oleju konopnego jest wysoka (szacunkowo aż do 80%) zawartość nienasyconych kwasów tłuszczowych, czyli NNKT – w tym m.in. kwasu linolowego.

 Równie ważną jest kwestia proporcji kwasów omega-6 do omega-3. Ze względu na właściwości przeciwzapalne, olej konopny poprawi kondycję skóry dotkniętej egzemą, trądzikiem, łuszczycą czy AZS. W składzie maści znajdziemy dodatkowe składniki  takie jak  mentol, który wykazuje szereg różnych właściwości, m.in. odświeżające, a także  przeciwbólowe, natomiast kamfora bardzo dobrze przenika przez skórę, dlatego jest częstym składnikiem maści o działaniu przeciwbólowym (znieczulającym) , poprawia ukrwienie (pobudza krążenie krwi), ma właściwości lekko złuszczające zewnętrzną warstwę naskórka . 

 Konopna maść uniwersalna - tak możemy powiedzieć o czeskiej maści Cannabis

  O czeskiej maści Cannabis możemy mówić o  jej uniwersalności, ponieważ  zaleca się ją przy pielęgnacji skóry suchej, wrażliwej, skłonnej do powstawania stanów zapalnych i przesuszonej na skutek dermatoz. W kontekście właściwości nawilżających oleju konopnego, maść Cannabis  jest polecana do leczenia łuszczycy(egzema) i atopowego zapalenia skóry (AZS), ale również maść posiada działanie przeciwzapalne, lecznicze, uśmierzające ból, antybakteryjne oraz antywirusowe. Maść konopna uwalnia napięcie z mięśni oraz łagodzi stany zapalne i obrzęki

 Maść Cannabis można zamówić telefonicznie 609490093 lub ze sklepu online www.konopiafarmacja.pl


Zdjęcia (1)

49,00

Ratajczaka, 33