Świnoujście: "Dwie połówki pomarańczy"

start 12.10.2018 godz. 19:00

Miejski Dom Kultury w Świnoujściu

koniec 12.10.2018 godz. 21:00

Lokalizacja: Gryfice

 12 października 2018 g. 19:00 Miejski Dom Kultury w Świnoujściu.

Do jedynego hotelu w mieście, trafia świeża wdowa – Karolina, wezwana by zidentyfikować zmarłego męża – Adama, który wcześniej zginął w tajemniczych okolicznościach. W hotelu czeka na nią psycholog policyjna, Joanna, a także wiele innych niespodzianek, związanych nie tylko z jej mężem, ale i trwającym w hotelu weselem. Sytuację dodatkowo komplikuje pojawienie się młodej, bardzo atrakcyjnej dziewczyny – Alex, podającej się za córkę zmarłego.

To nie jest grzeczne przedstawienie! W nim nic nie jest takie, jakim się wydaje, a śmierć małżonka nie jest wcale końcem związku - wręcz odwrotnie. A może ten spektakl, to właśnie przepis na to, co trzeba zrobić, aby przekonać się o miłości tej swojej drugiej połówki? Dla WIELKIEJ MIŁOŚCI zrobi się … WSZYSTKO :)

 

W Świnoujściu zagrają dla Państwa: Jarosław Boberek, Olga Borys, Urszula Dębska oraz Grażyna Zielińska.

 

Po więcej informacji zapraszamy na:

www.dwiepolowkipomaranczy.pl

www.facebook.com/dwiepolowkipomaranczy

w tym wydarzenie na fb: https://www.facebook.com/events/231849410855508/

Instagram (@dwiepolowkipomaranczy)

YouTube – IMPULSIVEART

 

Wybrane recenzje:

Właśnie wróciłam ze spektaklu – TO TRZEBA ZOBACZYĆ! super, uśmiałam się do łez, dobór aktorów, gra aktorów – rewelacja, nic dodać, nic ująć – samo życie, brawo, bawmy się życiem, hej!
Ukłon dla aktorów, dzięki.” (Justyna)

Nie wiedziałam, że można tak się świetnie bawić w teatrze. Razem z mężem zgodnie stwierdziliśmy, że to najfajniejsza komedia jaką oglądaliśmy w teatrze. Boberek obłędny. Ubawiliśmy się bardzo. Szczerze polecam. Warto obejrzeć.” (Agnieszka)

„Daliście dziś czadu! Jakie piękne zakończenie tygodnia, aż znośnie wygląda perspektywa tego zapracowanego poniedziałku. Obejrzenie dobrze zagranej sztuki przyprawia o uśmiech, jak wspomnienie pierwszego zapachu wiosny, czy uchwyconego spojrzenia pięknej kobiety.” (Artur)

„Byłem razem z moją żoną! Dawno już nie płakaliśmy ze śmiechu. Bardzo dziękujemy za wspaniale i wesoło spędzony wieczór. Byliście Państwo wspaniali!!! :)” (Przemek)

 

Organizatorem wydarzenia jest firma Impulsive Art ([email protected], 570 666 140)

BILETY:

Bilety w cenie 80 PLN/szt dostępne:

- w kasie MDK Świnoujście

- na kupbilecik.pl (https://www.kupbilecik.pl/impreza-28096-dwie.polowki.pomaranczy.swinoujscie.html)

- u Organizatora: tel. 570 666 140, e-mail: [email protected]

 

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.