Gryficka 10 - 7 edycja Gryfickiego Festiwalu Biegowego - 09-08-2017

Podziel się:
Oceń:
10.08.2020, 18:49

Tegoroczna Gryficka 10 odbywała się w specyficznej atmosferze związanej z ograniczeniami związanymi z ogłoszoną w kraju epidemią. Pogoda dopisała aż za bardzo, słoneczny skwar był niewątpliwie dodatkowym wyzwaniem dla uczestników imprezy.Mogę jednak śmiało powiedzieć, że było wspaniale, dlaczego? W tym roku zdecydowałem się wziąć udział w imprezie nie tylko jako reporter ale też i zawodnik. Gratuluję zawodnikom postawy i osiągniętych sukcesów

Organizatorom gratulację za świetnie przygotowaną imprezę, a udało mi się zaobserwować, że chwilami było ciężko - udało się. Specjalne podziękowania dla Nadleśnictwa Gryfice - dzięki zaangażowaniu "leśników" impreza "udała się bardziej "

Zapraszam do fotorelacji - Stanisław Razmus

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.