Gryfice: Protest w formie tańca Nazywam się Miliard...

Podziel się:
Oceń:
03.03.2020, 21:09

Po raz ósmy na świecie, po raz ósmy w Polsce i po raz siódmy w Gryficach odbyła się wyjątkowa za każdym razem akcja, która wyzwala nieprawdopodobną energię, daje siłę do działania, czyli protest w formie tańca Nazywam się Miliard/ One Billion Rising!

One Billion Rising to: - globalny protest; - zaproszenie do tańca; - wezwanie do mężczyzn i kobiet, by odmówili wspierania status quo póki gwałt i kultura gwałtu nie odejdą w przeszłość; - akt solidarności, - unaoczniający kobietom powszechność ich walki i ich siłę w liczbach; - odmowa zaakceptowania przemocy wobec kobiet i dziewcząt jako zgodnych z koleją losu; - nowa epoka i nowy sposób bycia. 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.