Sarny, jeże, zające, dziki….

  • 13.04.2018, 09:46
  • TOK
Sarny, jeże, zające, dziki….
10 kwietnia 2018 r. w Trzebiatowskim Ośrodku Kultury otwarta została wystawa prac nadesłanych na konkurs plastyczny „Zwierzęta naszych pól i lasów”, ogłoszony przez KOŁA ŁOWIECKIE z powiatu gryfickiego i Trzebiatowski Ośrodek Kultury.

Podczas otwarcia wystawy wręczono nagrody laureatom konkursu,  którego celem było m.in. rozpropagowanie szerokiej wiedzy dotyczącej ochrony środowiska przyrodniczego oraz zachowania i rozwoju populacji zwierząt łownych i innych zwierząt dziko żyjących, rozwijanie wrażliwości estetycznej dzieci i młodzieży oraz uzdolnień plastycznych, uwrażliwienie na piękno przyrody ojczystej a także kształtowanie odpowiedniego stosunku do zwierząt oraz rozwijanie zainteresowań przyrodniczych. Na konkurs zgłoszono 232 prace. Jury pod przewodnictwem Pana Zygmunta Leszczyńskiego- Prezesa Okręgowej Rady Łowieckiej w Szczecinie oceniło prace, nagrody ufundowały koła łowieckie z powiatu gryfickiego.

 Laureatami konkursu zostali:

KATEGORIA PRZEDSZKOLA:
 GRUPA MŁODSZA:  wyróżnienie- Jaś Sawko, Publiczne Przedszkole w Trzebiatowie ul. Kilińskiego.
 GRUPA STARSZA:
 I miejsce –Hania Kubiak ,Akademia Malucha (TOK),
 II miejsce- Zosia Kraucka, Akademia Malucha (TOK),
 II miejsce- Szymon Iwanowski ,Publiczne Przedszkole w Trzebiatowie ul. Waryńskiego,
 III miejsce –Oliwia Kryńska, Akademia Malucha (TOK),
Wyróżnienia:
Natalia Osiadacz (zgłoszenie indywidualne),
Stefan Ossowski, ,Publiczne Przedszkole w Trzebiatowie ul. Waryńskiego,
Adaś Idzikowski ,Przedszkole Nr 1 w Gryficach.

Szkoła Podstawowa klasy I-III:
 I miejsce– Blanka Klimowska ,Koło Plastyczne BEZ RAM (TOK)
 I miejsce- Daria Malko , Koło Plastyczne BEZ RAM (TOK),
 II miejsce – Nikodem Sulej , Szkoła Podstawowa Nr 1 w Płotach,
 II miejsce- Igor Ładyżyński, Szkoła Podstawowa Nr 2 w Trzebiatowie,
III miejsce- Marysia Styranka, Koło Plastyczne BEZ RAM (TOK),
III miejsce- Antosia Bielecka, Koło Plastyczne BEZ RAM (TOK),
III miejsce- Vanessa Łapczuk , Szkoła Podstawowa w Drzonowie,
Wyróżnienia:
Albert Jasik, Szkoła Podstawowa nr 2 w Płotach,
Wiktoria Pilch , Szkoła Podstawowa nr 2 w Trzebiatowie,
Szymon Stawicki, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Trzebiatowie.

Szkoła Podstawowa Klasy IV- VII:
 I miejsce- Magda Kabata ,Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Mrzeżynie,
II miejsce – Amelia Świątek, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Mrzeżynie,
II miejsce – Maja Galon, Szkoła Podstawowa w Dźwirzynie,
III miejsce- Magdalena Kostuś, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Mrzeżynie,
Wyróżnienia:
Zuzanna Kasprzak, Szkoła Podstawowa nr 2 w Płotach,
Lena Figaj , Koło Plastyczne BEZ RAM (TOK),
Aleksandra Przeździecka, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Mrzeżynie.

GIMNAZJUM:
I miejsce – Mateusz Szyjer, Gimnazjum -Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Mrzeżynie,
II miejsce- Zuzanna Okrzyńska, Gimnazjum -Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Mrzeżynie,
III miejsce- Dominika Jeleń , Gimnazjum -Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Mrzeżynie,

WARSZTATY TERAPII ZAJĘCIOWEJ:
I miejsce –Robert Nowicki, Powiatowy Ośrodek Wsparcia w Gryficach,
II miejsce- Patrycja Turkiewicz, Powiatowy Ośrodek Wsparcia w Gryficach,
III miejsce – Adrian Michalski, Warsztat Terapii Zajęciowej w Jarominie,
III miejsce- Katarzyna Powała, Powiatowy Ośrodek Wsparcia w Gryficach.

Zapraszamy do obejrzenia kolorowej wystawy, która potrwa do  4 maja.

TOK

TOK

Zdjęcia (46)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe