Sportowy sukces uczniów z Waniorowa

  • 18.03.2018, 20:56
  • Daniel Malitowski
Sportowy sukces uczniów z Waniorowa
W dniu 13 marca na terenie Polany Czerwonej i Lasku Arkońskiego w Szczecinie, odbyły się Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w Biegach Przełajowych organizacji „Sprawni Razem”. Organizatorem zawodów był Uczniowski Klub Sportowy „Iskierka”.

W zmaganiach sportowych uczestniczyło 120 zawodników z 11 ośrodków Województwa Zachodniopomorskiego. W biegach przełajowych mogła brać udział  nieograniczona liczba uczestników z danej szkoły. Na zawodach punktowało tylko 8 pierwszych zawodników  w swojej kategorii wiekowej.  Bardzo dobrze zaprezentowali się uczniowie ze Szkoły Podstawowej z MOS  w Waniorowie, gdzie na dystansie 600  metrów Elżbieta Owczarzak zajęła I miejsce, a Dawid Szaryk był  XI na dystansie 800 m. Dobrze zaprezentowali się  także pozostali  nasi zawodnicy.  Marcel Płocharski  zajął VIII miejsce w najliczniej obsadzonym biegu na dystansie 2000 m. W czasie zawodów  panowała miła  i przyjacielska atmosfera. Najlepsi zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i medale. Wszyscy wrócili do ośrodka zmęczeni , ale bardzo zadowoleni. Życzymy uczniom dalszych sukcesów.

Daniel Malitowski nauczyciel w-f w MOS w Waniorowie

Daniel Malitowski

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Audrea
Audrea 2 dni temu, 04:55
Thanks very nice blog!

creditos rapidos

Pozostałe