Nowe oświetlenie na ulicy Osiedlowej w Nowogardzie

  • 12.01.2018, 23:28 (aktualizacja 16.01.2018 00:51)
  • str
Nowe oświetlenie na ulicy Osiedlowej w Nowogardzie
Wieczorem, w czwartek 11 stycznia burmistrz Robert Czapla, dokonał uroczystego uruchomienia oświetlenia ulicznego przy ul. Osiedlowej. Na tę inwestycję mieszkańcy bloków przy ul. Osiedlowej czekali 30 lat.

Na nowe oświetlenie uliczne składają się 4 lampy uliczne na słupach aluminiowych, z wysięgnikami firmy Rosa i z oprawami Rosa o mocy 70 W o zmiennej mocy światła.

Jedyna, dotychczas tam stojąca lampa solarno-wietrzna, zostanie przeniesiona na skrzyżowanie drogi, prowadzącej do firmy AUTONEUM, aby ułatwić wjazd samochodom po zapadnięciu zmroku.

Do konkursu ofert przystąpiły dwie firmy  - "ELEKTROINSTAL" PHU Jan Bagiński z Goleniowa z ofertą 40.590,00 zł oraz PUH "JASTAR" Jan Starczewski z Trzebiatowa którego oferta 27.675,00 zł została przyjęta do realizacji.

Oficjalne oddanie do użytku nowego oświetlenia stało się okazją do wielu ciepłych słów kierowanych do burmistrza przez mieszkańców osiedla.

 

Foto: Urząd Miejski Nowogard

str

Zdjęcia (33)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe