LOMS Gryfice powtórnie pojedzie na Drużynowe Mistrzostwa Polski w tenisie stołowym!

  • 31.12.2017, 16:33
  • Wyrwińska
LOMS Gryfice powtórnie pojedzie na Drużynowe Mistrzostwa Polski w tenisie stołowym!
W hali ZSP im. gen. Andersa w Złocieńcu, 19 grudnia, rozegrane zostały Drużynowe Mistrzostwa Województwa w tenisie stołowym dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych.

W zawodach uczestniczyły reprezentacje szkół, które wcześniej wywalczyły tytuły mistrzowskie i wicemistrzowskie w czterech Regionach naszego województwa. Stawką zawodów był awans jednej drużyny do Finału Mistrzostw Polski. ZSP im. Czesława Miłosza w Gryficach – Mistrzynie Regionu „B” - reprezentowały: Agata Domańska kl. III LPG, Sandra Kleczkowski kl. III TE i Natalia Pańko kl. II LMS.

Turniej rozegrany był w systemie „drabinki”. Dzielne dziewczyny z „Miłosza” pokonały wszystkie przeciwniczki, które stanęły im na drodze do tytułu Mistrzyń, w stosunkach 3:0. Wywalczyły tytuł Mistrzyń Województwa oraz prawo do gry w  do Finale Drużynowych Mistrzostw Polski.

W pokonanym polu pozostawiły reprezentacje Kołobrzegu, Koszalina, Pyrzyc, Szczecinka, Złocieńca, Szczecina oraz Dębna. Gratulujemy dziewczynom i trzymamy za nie mocno kciuki za powtórny występ w Drużynowych Mistrzostwach Polski.

Wyrwińska

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe